Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hmm benim kilo alma problemi vardı yiyip yiyip almıyordum doktorun yanlış teşhisinden sonra bi kilo aldım bir daha veremedim :)))) 10 kilosu ilacı bırakınca gitti 15 kilosu duruyor yesemde yemesemde yapıştı o kilo gitmiyor :))) bu ara öğünleride o zaman denemiştim ordan biliyorum :))

Ben de bu akşam sofra işini adama bırakıcam heralde napim yemek var zaten dolapta bi tek ısıtıcak yani :)
yapsın sen dinlen biraz dün ofiste ödeme alamadık diye baya üzüldüm tantuni yapmış bana kıyamam ya beni benden çok düşünüyor hem 2 işte çalışıyor hem evin işlerine koşuyor. tabi bende her fırsatta onun için elimden geleni yapıyorum herşey karşılıklı bu dünyada tek taraflı hiçbirşey yürümüyor malesef ^^

3 aycık mı :)) 5 buçuk yıldır :))) inşallah çok uzun sürmez senin canım Allah 4. Ayında nasip eder inşallah

Rabbim inşhallah sanada nasib eder
Canım üç ay gercektende cok kısa bir süre ama benim korkum annemde 4 sene hamile kalamamış ben olana kadar bizde galiba genetik kuzenlerdede aynı sorunlar var korkuyorum bendede olmuycak diye

Ay inşallah benimde öyle olur .

o korku bendede var çevremde herkeste bir sorun çıkıyor çok görüyorum. 29 yaşındayım ve 2-3 tane çocuğum olsun istiyorum yaşım çok ilerlerse hamile kalamazsam diye bende korkmuştum baya Allah yardımcımız olsun

Kizlar benim bata 10 gun daha var, ama 2 gecedir uyurken terliyorum, bana hic boyle olmaz, neden acaba evim cok sicak degil

Düşük nedeni Triploidi denildi genetik test sonucu, tıbben testlere gerek yok denildi ama ben yinede genetik test yaptırmak istiyorum bu hafta içim rahat etsin. Bidaha hamile kalınca yine bişey olcak korkusu hep olacak...

En iyisi bastan bilirsin sebebini.Guzel haberler alirsin insallah bisy cikmaz.

Bidaha ki aya nasip insallah vardir bi hayir.

Predictor dogru :)

Batim 1 kasımdı adet oldum cokta ümitliydim aslinda hayırlısı olsun bakalım

Amiiiin ♡ en azindan uzamadi zamanin canim oyle dusun

Cok umitlenmek istemiyorum ama simdi okudum hamilelik belirtisi olabilirmis, ama hala erken degil mi

Canım umudunu kırmak istemem ama belirti yaşaman için çok erken yani. Bir de 2 aydır yaşadıklarımdan sonra şunu diyebilirim kendinizi dinlemeyin gerçekten. Herşeyde belirti aramayın yoksa gelmiyor bebek falan bak dikkat ettiysen uzun süre hamile kalamayıp sonra kalanların hepsi hiç beklemediğim anda geldi, vazgeçtiğim anda geldi diyolar

Cok umitlenmek istemiyorum ama simdi okudum hamilelik belirtisi olabilirmis, ama hala erken degil mi

bende aynısını diyecektim normalde belirti evet ama belirti dediğimiz hiçbirşey belirti olmadığı için sonradan hüsrana uğratabiliyor ondan vazgeçtim demekten herşey olabilir

Reactions: D-E
Ben bu ay bat günüm gelene kadar kendimi hiç dinlemedim nasipse olur nasılsa dedim ama bat gecikince haliyle düşünmeye başladım sırf bu yüzden 5 gün gecikti,önceden düşünmediğim halde..
Çok berbat bir durum. Hamile değilsem adet olayım diye dua ediyosun resmen bi sorun olmasın diye.
Benim annem evlenir evlenmez hamile kalmış, ardından ben 18 aylıklen kardeşime hamile kalmış yani çok kolay hamile kalabiliyormuş ama ben 5 ayda kalamadım mesela. Genlere bağlıysa neden böyle yani? Eşimde de bende de sorun yok üstelik..

Ayyy valla benn takip edemiorum artik cok sayfa gecioo amaan amaaaan :))) bi gebe kalsaktaâ artik konularimiz degisse :))

Herşeyin vakti zamaani varmis cnm oyle dusunmelisin.. ben ilk hamileligimde hemen olmustu evlenir evlenmez bak bunda 6.aydayim ama halaa olmuyor genlerle deil kismetle alakali yani

Reactions: D-E
iki taraf sağlıklı olsa bile 1 seneye kadar vakti varmış belli olmuyor yani bu işler ilk aydan tutturanlara hastayım nasıl beceriyorlarsa artık

Bennim bi ablam tup bebek yapti birii 3 yil sonra gebe kaldi teyzem ve halam tup bebek yapmis bi halamin tup bebegi bile olmamis ben kafaayi yiyecektim o korkkuyla evlenir evlenmez calismallara basladik hemen oldu rabbim aratmasin ama bak onca sikintinin icinde anneminde ardarda 4 tane olmus aramizdaki yas farklarimiz cok az teyzemle hallamm hrp kaynatirlarmis aralarinda biz oluyoruz gebe kallacaz die suna bak tavsan gibi hersene doguruyo die ahahhaj :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…