Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimki lafta sabretcem derim ama edemem çatlarım olmasa bile varmı yokmu bilmek isterim olmadı diye çokta harap olmam illaki bigün olur en doğru zamanda olsun inşallah

İşte bu güzel harap olmaya da gerek yok ki zaten. Ne hikayeler duyuyoruz hiç olmayacak insanlrda bile gebelik olabiliyor.

Erken gebelik testi kaç gün önce yapılabilir kanıma girdin bende alacam hahahahah
predictor 6 gün öncesinde sonuç verir diyor canım nekadar doğru bilemem tabi çıkanda var çıkmayanda var belli olmaz yani itinayla gaza getirir test yaptırırız herkese iyi dayanıyorsunuz işte benim 9 gün var şimdiden test yaptım merak işte çıkarmı acaba diye düşünmeden duramıyorum

Günaydın kızlar, sabah 7 de eşimin alarmı ile uyandım çok sıkışmıştım hemen koştum testi de yapayım sonuç almaya gitmeden bakayım çizgi çıkacak mı dedim ama wc ye bir giderim ki adet olmuşum...
Sancım vardı ilaç içtim geri yattım şimdi kalktım sonucu da almadım haliyle, çok moralim bozuk
Canım benim üzülme zamanı var demekki ümitsizlik etme sakın bir dahaki ay inşallah moralini yüksek tutmaya çalış :dua:

valla ne yalan söyliyim onu bende yapıcam gerçi artık annemlerde alt kata taşıyorlar nasıl yaparım bilmiyorum ama illaki içecek bir zaman bulurum kendime kederden değilde öyle bi dağıtasım var

Annenler bilmiyomu kız hem evlisin sen artık kocana vercen hesabı :)) ben de dağıtmak istiyom kafamı bugün de komple yatıcam heralde ben dana gibi

Amiiinnn cnmmm o zaman ne duruyosun yapsanaaaa ahahahaha:KK76:

İşte bu güzel harap olmaya da gerek yok ki zaten. Ne hikayeler duyuyoruz hiç olmayacak insanlrda bile gebelik olabiliyor.

yaptım canım zaten dün akşam resim atmıştım harap olacak birşey yok bizim elimizde değil sonuçta Allah isterse olur çok uğraşırım olmaz hiç uğraşmam olur bilemeyiz yani bunun için üzülmeye gerek yok en azından denedim derim ve yumurtlama tarihimi az çok öğrenmiş oldum en azından

Annenler bilmiyomu kız hem evlisin sen artık kocana vercen hesabı :)) ben de dağıtmak istiyom kafamı bugün de komple yatıcam heralde ben dana gibi
annem bilir arada kaçırırdım ama olsun laf vermiyim şimdi ağzına konuşur durur. ben içersem eşimde içer biz herşeyi birlikte yapıyoruz. :) balayıda 10 şat attıkta yattığımız yeri beğendik :KK70: şimdi rakı içesim var yada tekila aşağısı kurtarmaz :KK14:

piskolojik olarak adet gecikirmi ya ozaman tüm belirtilerimiz piskolojik olabilir :O sıkma canını çok şükür sağlıklısın bugün olmazsa yarın illaki olur. alkolüde fazla kaçırma benimde öyle bi planım var eğer hamile kalmazsam önümüzdeki hafta bi ızgara yapıp dağıtasım var
Evet canım gecikir okuduğun hamilelik belirtilerinide psikolojik olarak yaşarsın şahsen bana hep oluyor o yüzden kendimi dinlemiyorum artık uzun zamandırda psikolojik hamilelik yaşamadım :)) bu ay burda çok takıldım yine geliyor belirtiler :)))

Evet canım gecikir okuduğun hamilelik belirtilerinide psikolojik olarak yaşarsın şahsen bana hep oluyor o yüzden kendimi dinlemiyorum artık uzun zamandırda psikolojik hamilelik yaşamadım :)) bu ay burda çok takıldım yine geliyor belirtiler :)))
şahsen bende aman aman belirti yok bi ıslaklık çok dikkatimi çekiyor ki onuda burada okumadım hamileliğe yoracak bir belirtim yok aman aman şuan midem bulandı ama oda sakızdan çok acıktım gene kilo vermem lazım tutamıyorum kendimi sabah yiyorum öğlene çok açım öğlen yiyorum akşama çok açım yemekten sonra hepten açım çaylar tatlılar cipsler meyveler havada uçuyor asla doymuyorum. nolacak böyle geçen hafta 3 kot aldım elimdekilere giremiyorum diye böyle giderse onlarada giremicem :KK70:

annem bilir arada kaçırırdım ama olsun laf vermiyim şimdi ağzına konuşur durur. ben içersem eşimde içer biz herşeyi birlikte yapıyoruz. :) balayıda 10 şat attıkta yattığımız yeri beğendik :KK70: şimdi rakı içesim var yada tekila aşağısı kurtarmaz :KK14:

Benim dolapta rakım duruyo eşim rakı sevmez ben kendim içiyorum o bira içer. Eğer hamile olduğumu öğrensem atacaktım şişeyi ama ziyan olmasın bari :KK53:

Resim karanlik ama gordum canim baska yaptin mi ?

Beynimizi cok iyi kodluyoruz aslinda :)

Tekli rakamdan adetine 9 gun kalmis diye bahsetmisti arkadas.
Bat beklenen adet tarihi bas harflerle bahsediliyor
Sat son adet tarihi :)
Hamile olunca bdt cikiyor meydana o da beklenen dogum tarihi fln :))))))))

Yaptiriliyorlar.
Hamileliktede ayni sekilde devam edilebiliyor.
Yaptım canım oda aynı kan testi yapacam bugün

şahsen bende aman aman belirti yok bi ıslaklık çok dikkatimi çekiyor ki onuda burada okumadım hamileliğe yoracak bir belirtim yok aman aman şuan midem bulandı ama oda sakızdan çok acıktım gene kilo vermem lazım tutamıyorum kendimi sabah yiyorum öğlene çok açım öğlen yiyorum akşama çok açım yemekten sonra hepten açım çaylar tatlılar cipsler meyveler havada uçuyor asla doymuyorum. nolacak böyle geçen hafta 3 kot aldım elimdekilere giremiyorum diye böyle giderse onlarada giremicem :KK70:
Ara öğün yap kendine canım hurma ceviz ye cacık olabilir salatalık istediğin kadar yiyebilirsin

Benim dolapta rakım duruyo eşim rakı sevmez ben kendim içiyorum o bira içer. Eğer hamile olduğumu öğrensem atacaktım şişeyi ama ziyan olmasın bari :KK53:
bizdede 1 bardaklık kalmıştı doğum günümüzde almıştık atacaktı tezgaha koymuş sakladım :KK70: ama yetmez tabi alması şart o ben ne içersem onu içer kendi içmezse banada içirmez. herşeyde ortağız tüm işleri birlikte yaparız eğer hastaysam yada çok üzgünsem her işi o yapar :KK70: tabi genede tek başıma içemiyorum kızıyor :KK70:

Ara öğün yap kendine canım hurma ceviz ye cacık olabilir salatalık istediğin kadar yiyebilirsin
onuda denedim ama olmuyor gene aynı yiyorum gözüm doymuyor bi kere bi yemek yapıyorum 2 gün yiyoruz sanki yetmeyecekmiş gibi geliyor geçen yarım ekmek yedim doymadım ben diye dolandım durdum :KK43:

bizdede 1 bardaklık kalmıştı doğum günümüzde almıştık atacaktı tezgaha koymuş sakladım :KK70: ama yetmez tabi alması şart o ben ne içersem onu içer kendi içmezse banada içirmez. herşeyde ortağız tüm işleri birlikte yaparız eğer hastaysam yada çok üzgünsem her işi o yapar :KK70: tabi genede tek başıma içemiyorum kızıyor :KK70:

Ben de bu akşam sofra işini adama bırakıcam heralde napim yemek var zaten dolapta bi tek ısıtıcak yani :)

X