Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yukselir mi ne demek seninki geliyor :) ama sen yine de dikkatli ol.Degerine yine baktir

Kaybetmemelisin zaten canim bak kalabiliyorsunda.Onlem icin bisy yapti mi doktor

Düşük nedeni Triploidi denildi genetik test sonucu, tıbben testlere gerek yok denildi ama ben yinede genetik test yaptırmak istiyorum bu hafta içim rahat etsin. Bidaha hamile kalınca yine bişey olcak korkusu hep olacak...

Kız sen çok test yapıyorsun:)
bu ay hergün test yaptım zaten canım akşamları ovu testi yapmaya devam ediyorum. sadece bu ay bukadar üstüne düştüm olmazsa bidaha almamki zaten şansa bırakmayı düşünüyorum daha önce sadece adete 1 gün kala falan yaparsam yapıyordum ilk ve son ay bukadar test yapışım :)

Ben salıyı bekliyorum o zaman sen predictor ile yap sonuca göre bende yapıcam. Bir şans olurda belki güzel sonuçlar çıkar.

Günaydın kızlar, sabah 7 de eşimin alarmı ile uyandım çok sıkışmıştım hemen koştum testi de yapayım sonuç almaya gitmeden bakayım çizgi çıkacak mı dedim ama wc ye bir giderim ki adet olmuşum...
Sancım vardı ilaç içtim geri yattım şimdi kalktım sonucu da almadım haliyle, çok moralim bozuk

Evet erken gebelik testi canım biz karı koca teraziyiz eşimden 1 saat büyüğüm ikimizde sabırsız tutacak kimse yok testi gösterdim ben bidaha aliyim en iyisi diyo biliyo tabi durmayacağımı
Ay valla bende duramazdim ilk gebeligimde yapmistim ama cikmamisti cok uzulmustum ne kadar sanredebilcen bakalim ahahh

Aynısı dünde benim başıma geldi
Çokta ümitlenmişdim bu ay

piskolojik olarak adet gecikirmi ya ozaman tüm belirtilerimiz piskolojik olabilir :O sıkma canını çok şükür sağlıklısın bugün olmazsa yarın illaki olur. alkolüde fazla kaçırma benimde öyle bi planım var eğer hamile kalmazsam önümüzdeki hafta bi ızgara yapıp dağıtasım var

Üzülme cnm daha vakti var demekki Rabbim en kisa zmanda verir inşallah tatlim Allahim büyük

Hep diyorun yine diyecen idrar tahliline güven olmuyorrrrr.

Evet Cuma akşamı şişelere vurcam heralde ben de

Merhaba bende bir kimyasal gebelik ve 11 haftalık kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Sizin düşük nedenleriniz neydi?
selam kızlar bende varım.2. kez düşük yaptım inşallah bu kez hamile kaldıgımda saglıkla ilerler.

Hiç bozmuyoruz moralleri önümüzdeki ay en güzel haberleri alırız inşallah. En azından bundan sonra biraz daha bilgili biraz daha hazırlıklı başlarsın çalışmalara

Gunaydin cnm sanada kismet deilmis Allahum hayirlisindan versin cnm seni cok ii anliyorum ama rn azindan belirsizlikten kurtuldun

Evet Cuma akşamı şişelere vurcam heralde ben de
valla ne yalan söyliyim onu bende yapıcam gerçi artık annemlerde alt kata taşıyorlar nasıl yaparım bilmiyorum ama illaki içecek bir zaman bulurum kendime kederden değilde öyle bi dağıtasım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…