Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belim ağrıyor uyuyamıyorum
Çok mu yordun acaba kendini? Çok fazla eğilme ve ağır kaldırma ne olur ne olmaz.. yerden bir şey almak için çömelmek gerek, eğik vaziyette ağır bir şey kaldırmak bele yük getirir. Dikkat et kendine canım

Aslında pek iş yapmadım ofiste de oturdum tüm gün yemeğide eşim yaptı biz bulaşıkları makineye dizdim ama çok yorgun hissediyorum belim ağrıyor

Ben de şu an onları araştırıyordum durumuma uygun bişeyler var mı diye :) Çok sağol canım ya o kadar çok geç öğrenen varmış ki meğer.. adet olup sonrasında hamile olduğunu öğrenen vs.. Ben en çok göğüslerimde hiçbir farklılık hissetmediğim için acaba hamile değilmiyim diyodum ama göğüs ağrısı falan yaşamadan hamile olduğunu öğrenen de varmış. Yani dediğin gibi ihtimaller var bakalım hayırlısı olsun inşallah çok heyecanlıyım

Hanımlar çok özür dileyerek sormak istiyorum özellikle gebe arkadaşlarım .. Acaba yumurtlamadan sonra ilişki esnasında kasık veya yumurtalık kısmınızda ağrı sızı sancı vs gibi herhangibirşey hissettiniz mi ?

Benim regl genellikle hatta herzaman sabah erkenden gelir ama ne yazikkki bugun yine gelmedi

Çok amin inşallah dayanamayıp bi test yaptım bile ama çıkmadı tabiki bişey dayanabilenlere hayranım

Dayan dayan :) vucutta regl olmayinca daha bi ayiliyor o bile olayi akisina birakmis

Terazi olaraktan acayip sabırsızım bikaç tane daha aliyim bana güven olmaz elimdekinide erkenden yaparım

Eklentiler

• IMG_7959.JPG
    64,2 KB · Görüntüleme: 194
Terazi olaraktan acayip sabırsızım bikaç tane daha aliyim bana güven olmaz elimdekinide erkenden yaparım
Benimde yukselenim terazi bebde cok sabirsizim doktor 10.gun olacaksin dedi bak 9 gun ama gecmek bilmiyor bu test erken gebelik testlerindenmi cnm

Benimde yukselenim terazi bebde cok sabirsizim doktor 10.gun olacaksin dedi bak 9 gun ama gecmek bilmiyor bu test erken gebelik testlerindenmi cnm
Evet erken gebelik testi canım biz karı koca teraziyiz eşimden 1 saat büyüğüm ikimizde sabırsız tutacak kimse yok testi gösterdim ben bidaha aliyim en iyisi diyo biliyo tabi durmayacağımı

Git git küçük ev iyidir daha sıcak samimi oluyor büyük evler bana hep soğuk gelmiştir biz eşimle hep kutu gibi ev istemiştik burası nasip oldu. Tercih meselesi tabii kimi büyük ev seviyo

Ay eşyalarım bu eve göre millete dağıttım resmen 1 yıllık eşyaları

Bende büyük ev seviyorum evim büyük olsun benim olsun tikis pikis sevmiyorum hele bir de misafir gelince hiç hoş değil

Bu arada size söyledim mi hatırlamıyorum ama bu sabah uyandığımda 1 saat kadar mide bulantım vardı. Eğer yarın da olursa sanırım hamile olduğuma inanarak gidicem sonucu almaya

Günaydın tatlım doktor yollarına ciktin mı :)

Benim regl genellikle hatta herzaman sabah erkenden gelir ama ne yazikkki bugun yine gelmedi

Kızlar kasımın 4 unu bekleyemedim ve yaptım 5 TL olanlardan aldım negatif :) hayırlısı böyleymiş napalim artık :) bunda da vardır bir nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…