Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki büyüyüp kendi çatlıyor sorun yok ama sağ tüpüm kapalı hep o taraftan büyüyüp çatlıyor o yüzden olmuyor .solda olmadi için uğraşıyoruz.
Öyle düşünme canım benimde sol tüpüm kapalı bu ay sağdan 2 tane yumurtam oluştu o bile meçhul kapalı olan taraftan yumurtlasan bile bazen gebelik oluşuyor açık kanaldan gidip yani Rabbim ol derse oluyor gerisi teferruat

Günaydın kızlar. Ben dün akşam annemlerde kaldım baya hastaydım boğazım ağrıdı ateşim vardı falan. Bu ayda olmadı galiba içimde bir heves heyecan hiç bişi kalmadı çok yorgun hissediyorum bat 10 kasım.

Biraz kafamızı mı rahatlatsak acaba çünkü bende adet oldum olacam geliyo gelmedi derken bakıyorum gününü geçiriyorum sonra adet oluyorum hüsran

Kızlar kasımın 4 unu bekleyemedim ve yaptım 5 TL olanlardan aldım negatif :) hayırlısı böyleymiş napalim artık :) bunda da vardır bir nasip
saçmalama canım ya onda zaten çıkmaz dikkate alma hala umudun var yani :)
Günaydın canım bata daha çok var belli olmaz öyle hem hastalıkta hamilelik belirtisi olabilir. savunma sistemin güçsüzleşiyor içinde bi dünya şey oluyor video izledimde o bebiş kolay gelmiyor yani umudunu kaybetme hemen
Biraz kafamızı mı rahatlatsak acaba çünkü bende adet oldum olacam geliyo gelmedi derken bakıyorum gününü geçiriyorum sonra adet oluyorum hüsran
İllaki birgün olacak canım canını sıkma ben bu ay olmaz bidaha takip falan yapmayacağım kendiliğinden olacaksa olsun her ay böyle uğraşamam üstüne düştükçede hiç olmuyor zaten bozma moralini akışına bırak

Benim bu ay da olmazsa adetin 2. Günü tüpe gidiyorum zaten bu ay daha da rahat olmam lazım

Benim bu ay da olmazsa adetin 2. Günü tüpe gidiyorum zaten bu ay daha da rahat olmam lazım
bi arkadaşımında yumurtaları büyümüyormuş kistten Allah yardımcın olsun canım öyle yada böyle bi bebiş gelir güldürür yüzünü canını sıkma

bi arkadaşımında yumurtaları büyümüyormuş kistten Allah yardımcın olsun canım öyle yada böyle bi bebiş gelir güldürür yüzünü canını sıkma
Amin sağol canım bende kist yok yumurtada oluşuyor çok şükür bir sıkıntım yok eşimin spermi hareketsiz tek sıkıntımız bu ameliyat oldu sıfıra düştü iyi olsun diye beklerken daha kötü oldu kürler falan da işe yaramadı ama her ay bi umutla bekledik sonuçta Rabbim ol derse olur dedik hala umutluym ümitsizlik etmiyorum vakti var bakalım veled illa pahalıya patlıcam diyo

Kuzum silik de olsa çıkardı bnce

değerli olacak desene :) arkadaşta yumurta bi büyüse aşılama yapacaklar ama olmuyo işte. bende eşime diyorum seninkiler üşengeç yarı yolda uyuyup kalıyordur diye dalga geçiyorum eğer bu ayda olmazsa bi görüncek doktora şimdilik sıkıntı varmı yokmu bilmiyoruz bana yumurtalıklar iyi dediler okadar çok aydınlandım bunu duyunca başka bilgim yok bide solda ufak bi kistim varmış kendi düşermiş falan sağolsun doktor çok ilgilendi. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…