Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim doktorum ilk muayeneden sonra eşimden spermiogram benden rahim filmi ve hormon testlerini istedi

bu arada hala ıslaklık ve hafif bel ağrısı devam ediyor. 3 tanede erken gebelik testi aldım sıkıldıkça yapar dururum artık 1 erken 4 normalde evde var 9 günde böyle geçer bu ay çok umutluyuz bizde inşallah olur

Benim doktorum ilk muayeneden sonra eşimden spermiogram benden rahim filmi ve hormon testlerini istedi
benimki 2 dk alttan baktı tamam kistide daha önce söylemişti. hormon testi istedi onada ben gitmedim çok lazım olursa özele giderim bi ara çalıştığım için zırt pırt izin alamıyorum öyle bugün git yarın gel falan olmuyor yani cuma gittim pazartesi gene gel dedi olur dedim gidiş o gidiş

:)))) belirtiler psikolojik olabiliyor biliyorsun kendini çok dinleme testleride rahat bırak :))) iki gün kala yaparsın

Ben muayene için özele gidiyorum testleri devlette yaptırıyorum .. sende devlette yaptır özelde boşuna para ödeme

:)))) belirtiler psikolojik olabiliyor biliyorsun kendini çok dinleme testleride rahat bırak :))) iki gün kala yaparsın
bugün 9 gün var yarın öğlen testler gelir cumartesiden başlarım yapmaya her sabah yaparım muhtemelen napiyim tutamıyorum kendimi akıntı piskolojik olacağını düşünmüyorum ağrı olabilir bende bilmiyorum ne belirti ne değil deşip duruyorum işte :)

Açıkcası test elimde olsa bende tutamam kendimi 1 senedirde test almıyorum daha çok yıpratıyor beni çünkü

Ben muayene için özele gidiyorum testleri devlette yaptırıyorum .. sende devlette yaptır özelde boşuna para ödeme
aynen oda olabilir hastane sağlık ocağı dibimde ama çok üşeniyorum hastaneye gitmeye çok bunalıyorum. son gittiğimde güdük boylu bi kadın 2 çocuğu sağda solda oynaşıp duruyo hiç ilgilenmiyo 3. karnında görünce çok şaşırdım madem bakmayacan 3. yü niye doğuruyon sırıtıp duruyor bide garip tipler var ya ben rahatsız oluyorum nedense

Açıkcası test elimde olsa bende tutamam kendimi 1 senedirde test almıyorum daha çok yıpratıyor beni çünkü
ben dayanamıyorum yapıyorum ben almasam eşim alırdı eczaneden daha pahalıya gelir sadece bu ay bukadar üstüne gidiyorum olmazsa bidaha testlerle uğraşmam zaten takibi bırakıcam

Biz bi tane olsun diye uğraşıyoruz neler yapıyoruz millet olanın kıymetini bilmiyor Allahım bize de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah .. üşenme canım benim zaman çabuk geçiyor iki dkka da yapıyorlar testi zaten randevunu al önceden hiç uğraşmazsın

Allah için 1 gün bile randevu aldığım saatte girmedim o odaya. telefonlada aldım e devlettende aldım yarım saat sallamalı giriyorum izinde sıkıntı oluyor işte. daha neler neler var beklerken sıkılıyorum

Eşim de yarın gidecek. Ağrıyor diyor nebilim
Bende pazartesine randevu alacağım adet olurum cumartesi günü pazartesi günü 3. Güne denk geliyor öyle gidesim var

erken test değilse çıkmaz canım geç döllenmeysede çıkmaz düşürme hemen yüzünü bekle bakalım :)

Kız dusurmedim kendimi bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur inşallah

Allah için 1 gün bile randevu aldığım saatte girmedim o odaya. telefonlada aldım e devlettende aldım yarım saat sallamalı giriyorum izinde sıkıntı oluyor işte. daha neler neler var beklerken sıkılıyorum
Ah canım ben varya iğneyi görünce tansiyonu düşen biriyim hastane dedimi bişey olur bana şimdi 5 aydır gitmediğim hastane kalmadı 5 tüp oraya 4 tüp buraya 2 tüp başka hastaneye testin biri başka hastae diğeri başka hala da 3 testim kaldı dün tüp bebek merkezini aradım dedim hala testleri yaptıramadım 3 tane kaldı hormonlar çıktıysa sonuçları atın adetin 2. Günü tedavi başlasın dediler genetik testler transferden sonra lazım dediler

Tabi 5 ay dediğim tüp bebek için yoğun şekilde her hafta bir hastanedeyim 5 buçuk senedir hastane hastane dolaşıyoruz :))))

Nerde yaşıyorsun canım sen 66 TL nedir ya çok az

Allah yardımcınız olsun valla verem savaşta kıl kadar iğneyi 3 hemşire vurmuştu korkmaktan ziyade refleksle kolumu çekiyorum elimde değil evlilik için kan verdiğimde hissetmemiştim acı eşiğim yüksekmi düşükmü bilemedim. gerçekten çok zor hastane işleri

Nerde yaşıyorsun canım sen 66 TL nedir ya çok az
eskişehirdeyim canım ben ümite gidiyorum normalde en son gittiğimde 66 tl ydi. ama doktorumu arayıp telefonla görüşüp birşeyler sorabiliyorum. test sonuçlarını öğrenebiliyorum. çok ilgilerdi. burası için 66 normal daha fazla olsa gitmezdimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…