Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Demek kendini temizliğe vurdun :) aslında kendini değil temizlikçiyi vurmuşsun ama olsun hahaha kolay gelsin canım
Sorma kadına iş birakmicam bile giderse anam ağladı burda evler çok büyük canım çikiyoi

Tamam ışte şekerim aynen bole oluyor belirti. Olacam diyosun ilaçlar alıyorsun ama olamiyosun. Tabi olma ihtimalinde var yok değil ama gebelik belirtisi aynen dediğin gibi

Ya bn ilaç felan içmek istemiyorum şuanda epilasyon a gideceğim ondan yapacağım 3 kasim da randevum var şimdi napabiliriz diye düşünüyorum

Niye yardımcı çağırıp sen yapiyon :)
Camasir yikadim perde yikadim. Koltuk yastıkları yikandi. Kadın ütü yapmayı bilmiyor bu dünya iyi yaptım kızımın kisliklarini dizdim dolaba kücuklerini ayirdim vs vs daha bu sürü issss

Anammmm sizden mi bulaştı nedir karnım agriyoooo

Sanırım herkesler uyumus hadi bizde uyuyalim uyku herşeyi unutturur

Camasir yikadim perde yikadim. Koltuk yastıkları yikandi. Kadın ütü yapmayı bilmiyor bu dünya iyi yaptım kızımın kisliklarini dizdim dolaba kücuklerini ayirdim vs vs daha bu sürü issss

Ay bn bu işleri eşim olmadan çıkamayacak yapamam ya gelen kişi nasıl ütü yapmayı bilmiyor ya

Belki olmican niye sartlanmissin allah allah. Yap nolacakki şimdi çıkmazsa yarin bekle yine olmazsan kan vermeye git

Yok yavrum azcik bekleyeyim sabah yapayım bn

Ben ilk evlendiğimde oturduğum ev çok büyüktü canım çıkıyodu şimdi küçük eve geçtim mis gibi 2 saatte dip temel temizliyorum bitiyor

Bnde 140 metrekare den 90 metrekare ye gideceğim :))))

Anammmm sizden mi bulaştı nedir karnım agriyoooo

Sorma yaaa bizimkide 250 m2 aşiret yasicak sanki hoş burda dolu onlardan.

Neettiriyonuz o kdr büyük evde:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…