Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Git git küçük ev iyidir daha sıcak samimi oluyor büyük evler bana hep soğuk gelmiştir biz eşimle hep kutu gibi ev istemiştik burası nasip oldu. Tercih meselesi tabii kimi büyük ev seviyo

Bak yaaa yarın ne maceralar seni bekliyor bilmiyoruz bence yat dinlen. Allah bilir sonuclari da kaybederler töbe töbe. Bebis varsa dinlenmen lazım demiiii

Ayyy neler diyosun bak heyecan yaptım. Sahi o ihtimal de var dimi? Ben üzülmemek için kendimi negatife o kadar alıştırmışım ki sanki kesin negatif çıkacak. Hiç hamile olabileceğimi aklıma getirmiyom kendimi çok kötümser gördüm şu an

Burda kadınlarda sosyetik anacim hepsinin türkan şoray gibi kanunları var. Misafir gelmiş gibi agirliyon elimde sinir sıkışma si var yoksa giderdim ise. Ama bide belki durumlar değişir diye riske ata
amıyorum. Aman evleri herkes büyük ister burda balkonum sadece 20 m2 hangar gibi ev pert oldum

Kanda negatif görene kadar hiç bisy diyemezsin. Ve dikkat et kendine diyene bak neler yaptım hırsımdan aman napayim oda çıksaydı kanda suzulurdum şimdi demi ama

Bu arada size söyledim mi hatırlamıyorum ama bu sabah uyandığımda 1 saat kadar mide bulantım vardı. Eğer yarın da olursa sanırım hamile olduğuma inanarak gidicem sonucu almaya

Bu arada size söyledim mi hatırlamıyorum ama bu sabah uyandığımda 1 saat kadar mide bulantım vardı. Eğer yarın da olursa sanırım hamile olduğuma inanarak gidicem sonucu almaya
Oleyyyyy inşallah bisy sorcam ama ayipmidir. Afedersin idrar rengi ve kokusu degisirmi

Oleyyyyy inşallah bisy sorcam ama ayipmidir. Afedersin idrar rengi ve kokusu degisirmi

Niye ayıp olsun canım o da bi belirti aslında ama ben normalde günde 1 bardak suyu anca içtiğim için zaten koyu oluyo idrar rengi bazen açık arada.. Kokuya dikkat etmedim ama hiç

Aaa merak etmiştim bende seni hadi inşallah iyi haberlerini bekliyoruz

Niye ayıp olsun canım o da bi belirti aslında ama ben normalde günde 1 bardak suyu anca içtiğim için zaten koyu oluyo idrar rengi bazen açık arada.. Kokuya dikkat etmedim ama hiç
Himmm aman zorlamayalim gorecez

İvett yarın ola hayrola bakalımm çok meraklıyım yatamıyorummm sen uyu benim yerime de
Hadi hadi sende yat. Git bi folik asit huplet şifa olsun bebis varsa da yoksa da alman lazım sonrada git yat Yarın uzun olacak. Bende sabah 6.30 ayaktayım herzamanki gibi artık uyuyim . Allah rahatlik versin herkese

Bu akşam bir yazı okudum, idrarda HCG döllenme sonrası 13-14 günde çıkarmış. Sen ovulasyon 18 Ekim dedin, 19 Ekim döllenme varsayarsak, bugün 13.gün yani tam sınır. Bu hesaba göre yarın sabah idrarda çıkabilir, ayrıca bugünkü kan testi pozitif olabilir çünkü kanda HCG 7-8 günde çıkıyormuş, yani yerleşmeden hemen sonra.. ihtimaller var kuzucum.. Allah gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…