Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar slm ben dün aşılama oldum ve dr dupbaston diye bir ilaç verdi progestoron içeriyormuş ama daha önce ysnlış ilaç maduru olduğum için korkuyorum bu ilacı kullanan var mı aranızda
Progesteron kullandım rahim duvarını kalinlastiriyo düşük olmasın diye

Inşallah olur .Bende bu ay klomen kullanıp gidicem bakalım hayırlısı olur inşallah
İnşaallah hayırlısıyla hayırlı saglıklı ewlatlar dünyaya getrmeyi nasip etsin mewlam.inş sende bi an önce mıcizenin müjdesini alırsın canım.klomen bende iyi oldu yumurtalarm okadar büyümüyodu

Benimde 2yumurta oluşmuş ama biri gelişmemiş 12mm diğeri 23mm olmuş bugün yarın çatlar dedi regl gecikirse tutar dedi.AMA benim bat 4 kasım yani çatlayıp tutabilirmi bu süreçte

Doktor yumurtanın hangi tarafta olduğunu soyledimi acaba iki taraftan da oluyormu .

Benimki büyüyüp kendi çatlıyor sorun yok ama sağ tüpüm kapalı hep o taraftan büyüyüp çatlıyor o yüzden olmuyor .solda olmadi için uğraşıyoruz.

Benimki büyüyüp kendi çatlıyor sorun yok ama sağ tüpüm kapalı hep o taraftan büyüyüp çatlıyor o yüzden olmuyor .solda olmadi için uğraşıyoruz.
İnş busefer olması gerektipi yerde olur büyür catlar we mucizen sana merhaba der

Kızlar merhaba. Biz de bu ay denemelere başladık. ovulasyon takibi yapacağım. döngümün 10 günündeyim. Yalnız bende kuruluk sorunu var gebelik çalışmalarında kayganlaştırıcı kullananınız var mı? önereceğiniz bir ürün? su bazlı bir tane kullanıyordum. aslında spermelerin hareketini yavaşlatır diye kullanmak taraftarı değilim ama :/ proseed aldım, onun da bir tüpü hemen bitiverir diye kullanmak istemiyorum malum biraz tuzlu fiyatı :)

Amin insallah cumlemizi♡
Anlıyorum,bakalım yarın güzel haberler alırsın inşallah ters giden birsey olmaz.

Erken daha Accıcık duu

Ya aslında bnde yapmak istemiyorum duruyor öyle

Mrb hanımlar bende aranızda yeniyim bat 4kasıminş yeni yıla mucizelerimizin haberiyle girerizzz çok çok kocaman büabüyük aminnn

Amin canım

Canım geçmiş olsun amin

Tarlusaldan sonra 9.gun safaga 1 kaldi hadi bakalim hayirlisi :) yoksa valla 2 bucuk aylik gebeyim ahahhah

Amaninnnnn delfin neler olmuş sayfaları 3 er 3 er geçtim ama herşeyi anladım. Sen bakma o iğrenç testlere ben 3 tane üstüste yaptım hepsi bozuktu onlar çok güvenilir değil. Ayrıca aynı anda hem kan hem idrar versene kanda çıkar ama idrarda çıkmayabilir. Yarın ola hayrolaaaaaa

Yarın temizlikçi gelecek evle uğraşıyorum. Kendimi ise verdim 2 gün üst uste kadın alacam evimi sereyim zamanı oldureyim zaten ç.tesi pazar kipirdayamam.otomatik o.tesine kalirim

Kızlar kasıklarım ağrımaya başladı sanırım adet olacağım testi yapmayacağım yarın sanırım
Tamam ışte şekerim aynen bole oluyor belirti. Olacam diyosun ilaçlar alıyorsun ama olamiyosun. Tabi olma ihtimalinde var yok değil ama gebelik belirtisi aynen dediğin gibi

Yarın temizlikçi gelecek evle uğraşıyorum. Kendimi ise verdim 2 gün üst uste kadın alacam evimi sereyim zamanı oldureyim zaten ç.tesi pazar kipirdayamam.otomatik o.tesine kalirim

Demek kendini temizliğe vurdun :) aslında kendini değil temizlikçiyi vurmuşsun ama olsun hahaha kolay gelsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…