Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim düşüklerim wardı sonuç kan pıhtılaşması cıktı.smsı bu ay klomen werdi doktprum 5gün kullan brak dedi.büqün gttm 2yumurtam olmuş biri 12mm biri 23mm inş bu ay hüsranla snuclanmazz çok aminnn

Hımm anladım canım Allah bağışlasın Ben de akşamdan beri netten bakıyorum idrarda hep negatif çıkıp kanda pozitif gören çok varmış umarım benim de öyle olur

Insallah.Olmazsada uzulme bak,herseyde bi hayir vardir.
Ben Eylul'de kanamam olunca niye gebelik olmadi ekime atti fln diye dusunmustum.Keske Ekim'e atsaymis sansim :)
Son adetim Agustos 5ti ve dış gebelik yasadim.Bi sevin bi uzul bi sevin bi uzul kac kere ayni seyler.Hastanede yattim.
1 aydan fazla surekli kan verdim suzgec gibiydim.Ustune daha cektigim acilar cabası bide igne vuruldum tedavi amacli baska turlu sonlanma sansi yoktu ya da ameliyatti.Sonra tekrar agrilar kanamalar vs..Ustune bide kist olustu.
Daha normal adet goremedim bekliyorum.
Gebelikte yasak suan.Insallah Aralik ayina izin cikar diye bekliyorum.
Bugunume sukur ic kanama gecirmedim kizimla evde yalnizken.

Kendimizi yasadigimiz an'a elbette cok kilitliyoruz ama daha beterinin icinde olmamaya sevinmeyi her zaman bilmek gerekiyor.

Kızlar slm ben dün aşılama oldum ve dr dupbaston diye bir ilaç verdi progestoron içeriyormuş ama daha önce ysnlış ilaç maduru olduğum için korkuyorum bu ilacı kullanan var mı aranızda

Inşallah olur canım benim ablaminda an pıhtılaşması nedeniyle iki düşüğü oldu .sonra kan sulandırıcı iğne kullandı bi sorun olmadi ve ikizleri oldi.

Inşallah olur canım benim ablaminda an pıhtılaşması nedeniyle iki düşüğü oldu .sonra kan sulandırıcı iğne kullandı bi sorun olmadi ve ikizleri oldi.
İnşaallah bacım benim 2ewladım war biri 11 biri 9yaşında.2.ewliliğim we 4yıldır 5düşük en son pıhtılaşma cıktı.inş bu ay olmasa bile diğer ay daha temkinli olurum.bianönce bi ewlat daha nasip etsin mewlam bizlere.Ablanın ikizleri nrmalmi oldu klomen falanmı kullandı oda

Kızlar slm ben dün aşılama oldum ve dr dupbaston diye bir ilaç verdi progestoron içeriyormuş ama daha önce ysnlış ilaç maduru olduğum için korkuyorum bu ilacı kullanan var mı aranızda
Ben kullanıyorum gebelik oluşursa bebeğin tutunması içinmiş 3kasım regl bakcaz artık

Çok haklısın canım. Büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın inşallah bidaha böyle şeyler yaşamadan sağlıkla kavuşursun bebeğine
Ben de aslında çok takıntılı biri değilim normalde kendimi kasmıyorum üzülmemek için, ama benim adetim genç kızlığımdan beri hiç bu kadar gecikmedi bu ay ki strese bu sebep oldu yani.. Hem gebelik istiyorum ama bi yandan asıl korktuğum gebe değilsem neden böyle oldum? kısmı çok korkutuyor.. İnşallah önemli birşey çıkmaz ardından ona dua ediyorum

Benimde 2yumurta oluşmuş ama biri gelişmemiş 12mm diğeri 23mm olmuş bugün yarın çatlar dedi regl gecikirse tutar dedi.AMA benim bat 4 kasım yani çatlayıp tutabilirmi bu süreçte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…