Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Boşu boşuna kolu da deldirdim sabahtan beri yollardayım inşallah testte çift çizgi görürüm kızlar yarın saate kadar yazarım sanırım sonucu
hadi inşllah canım nası iş bu anlamadım keske hastenedeyken acılden kan verseydın hemen

hadi inşllah canım nası iş bu anlamadım keske hastenedeyken acılden kan verseydın hemen

Valla benim kara bahtım kör talihimden heralde canım :)) Bu kadar şansızlık olamaz yoksa.. hastanelerde boş randevu bulamadım erken tarihe diye bir hastanenin polikliniğinden almıştım randevu oraya gittim ama kan sonucunu almak kısmet olmadı. Kadın 4 gibi çıkar dedi 4 te ordaydım ama klinik bomboştu şaka gibiler :)

Boşu boşuna kolu da deldirdim sabahtan beri yollardayım inşallah testte çift çizgi görürüm kızlar yarın saate kadar yazarım sanırım sonucu
sadece 1 tane miratech almadın inşallah?? güzel bi test alaydın ya okadar sinirlensem her eczaneyi gezer her markadan birer alırdım valla kıytırık bi test alıp sonra olmadı diye dövünmenin ne anlamı varki. şanssızlığını kendin yaratıyorsun

Amin canım sağolasın Allah razı olsun.. evet psikoloji çok önemli gerçekten benim ilk ay çok rahat olduğum için hemen oldu.. Belki kafaya taksam olmazdi. Şu an yeni düşük yaptım ve çok korkuyorum tekrar aynı şey olacak diye o yüzden pek rahat değilim açıkçası

3 tane aldım Ya varsa çıkar zaten yoksa elli tane de alsam ne fayda canım

Herkesin maddi imkanı bir değil tatlım.. ne kadar merak etsem de gidip erken gebelik testine 35 TL veremedim ben mesela.. belki kız masraf yapmak istemiyor

Herkesin maddi imkanı bir değil tatlım.. ne kadar merak etsem de gidip erken gebelik testine 35 TL veremedim ben mesela.. belki kız masraf yapmak istemiyor
şu bikaç gün içinde kaç tane 35 tl masraf etti zaten günlerdir hastanede yada test alıyor iyisini alıp bikerede sonuç almak mantıklı bence ayrıca bebiş istiyorsak değer daha 35 tl teste veremeyeceksek bebeği nasıl büyütecez devlette doğursa böyle sürünecek özele gitse 3-5 bin bayılacak 35 in lafı olmaz yani yaptığı sitrese değmez bende zengin değilim ama gerekirse alırım daha 1 hafta var test yapmama şimdiden netten 15 tlye 2 tane getirttim 4 te elimde var bilmem anlatabildimmi?? moralinin bozulduğuna değmez yani

Evet arkadaşlar zaten psikolojik anlamda göçmüş durumdayım lütfen yorum yazarken birazcık empati yaparak yazın üzülüyorum VosVos35 teşekkür ederimm

2,5 sene .. Dile kolay değil mi .. Ben daha 3/4 ayda hayıflanıyorum ... Rabbim kucağınıza da alabilmeyi nasip etsin minik mucizenizi Yazdıklarınızı dikkatle okudum . Reglime daha 1 hafta var . Bir ovulasyon bir gebelik testi yapıyorum günlük ha çoktı ha çıkacak diye Negatif çıkıyor haliyle .. Konuşmaları okudunuz mu bilmem ama içimde güzel bir heyecan var .. Regl de olsam üzülmeyecek gibiyim .. Galiba mucizem bana çok yakın .. Rabbim hissettiriyor inşallah Tabii ben kafayı kırıp şizofren olmadıysam Varmıydı sizinde böyle hissiyatlarınız ? Tam olarak ne zaman öğrendiniz gebeliğinizi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…