Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle cnm yaa.. bide nasi doguracam stresi varki anlataamam.. benim uykularim kaciyordu esim dalga geciodu benimle aha

ahhhh hic sorma o dogurma stresini bilmezmiyim ben ilk dogumumdan sonra 1 sene geceleri daha ruyamda gordum. Valla simdiden tekrar sardi korkusu. Hangi doktor hangi hastane falan filan diye. Napcam bilmiyom

Belki gec dollenmedir. Canim benim sikma canini kanda net cikar. Hayirlisi olsn eger degilsen heyecanli bir ay bekliyor yine seni. Biliyorum yoruluyorsun beklemekten yani zor bir surec her konuda. Uzulme oylw yada boyle olucak sonunda. Uzulme. Bakalim ne cikicak yarin.

ahhhh hic sorma o dogurma stresini bilmezmiyim ben ilk dogumumdan sonra 1 sene geceleri daha ruyamda gordum. Valla simdiden tekrar sardi korkusu. Hangi doktor hangi hastane falan filan diye. Napcam bilmiyom
Ilk dogumun nasi oldu cnm yurt disindaydin sanirim orda cok zor sezeryan yapiolar diyollllaa ama :)) anaaaaam sana yazacam derken corbam tasti haaaa :)) ben ya alt tarafim yada karnimi kesecekler yaa bunu bilr bile dogurmak istiyorum diodum cok degisik bi psikoloji ya anesteziden sonra felc olursam yada normal dogururken bi sikinti cikar cok dikisim olursa aaaa sukur gecmis bak icime sikinti basti

Canim internetten sonuca bakabilirsin. Bende hep oyle yapiyorum yarin gel dyorlar ama ben 2 saat snra internetten bakiyrm. Klinigin adini yazip tahlil sonucu yaz meslea taksim arastirma has. Tahlil sonucu barkod felan vermsler yada tc ile belli olur

Ben sordum aslında gebeyken yapmıyoruz dedi öğrendiğinde dogumdan sonraya devam ederiz sorun değil dedi daha çok minik ya mercimek bile degildir varsa da ama gitmeden bir test yapacağım tabiki :)
Ben vok dertlendim burda vallahi :)) sevindim yap yaap ta icin rahat git :))

Canim yemek derdine atliyomuyum bilmiorum noldu tam anlayamadim sonucun ciktimi senin kan sonucun

Kan sonucum yarına kaldı kuzum daha alamadım. Eve gelirken test aldım yaptım negatif yine Heralde hamile değilim ne bileyim.. içimde umut kalmadı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…