Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım bende dün kan testi yaptırdım 708 çıktı pazar günü 196 çıkmıştı. Şuan son adet tarihime göre 4haftalık oluyor inş. Seninki de 5haftalık görünce yazıyım bi dedim. Keseyi gördünüz mü siz canım ya?bizi haftaya çağırdı ozaman görülür diye. Şimdi görünmedi. Buarada benim de adet ağrısı gibi ağrılarım oluyo. Yerleşmeden dolayıdır dedi arkadaşlar.

Merhaba Güzel Anne adayları ..
Ben 18 haftalık bir hamile olarak yazıyorum .. 2,5 sene sonra gelen bir mucizem var içimde.. Bu 2,5 sene içinde çok üzüldüm çok ağladım çok dua ettim. asla bebeğim olmayacakmış gibi geliyordu. Ve hiç ummadığım bir anda Rabbim nasip etti.. Öncelikle lütfen hiç biriniz benim yaptığım gibi olumsuzluklara düşmeyin. Bol bol dua edin. İnanın sizin icin hergün dua ediyorum çünkü bende 2,5 sene bekledim bebeğini sizi çok iyi anlıyorum. Her gün her aklıma geldiğinde sizler için dualar ediyorum .. Öncelikle belirtilerimide sizinle paylaşmak isterim.. Çok şiddetli kasık ağrısı yaşayabilirsiniz adet olacak gibi ama ben bunu iki yumurtaliklarimin olduğu yerde hissetmiştim . Ve çok olmasa da ara ara bulantim oldu tabi bu belirtiler adetime 2,3.gün kala gerçekleşti.. Onun dışında başka erken belirtim olmadi .. Rabbim hepinizin,hepimizin kucağını sağlıklı Hayırlı evlatlarla doldursun. Sakin ola kendinizi de uzmeyin Soru sormak isterseniz de cevaplarım

Hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla doğsun inşallah.. Gebeliği öğrenmeden önce ya da ilk zamanlarınızda baş ağrınız olmuşmuydu?

Kesinlikle cnm yaa.. bide nasi doguracam stresi varki anlataamam.. benim uykularim kaciyordu esim dalga geciodu benimle aha

maşallah sağlıkla kucağına alman nasip olur inşallah.

Hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla doğsun inşallah.. Gebeliği öğrenmeden önce ya da ilk zamanlarınızda baş ağrınız olmuşmuydu?
Amiin . Rabbim size de nasip etsin İnsAllah. Hayır canım en erken belirtim sağ ve sol yumurtaliklarimin orada hissettiğim şiddetli kasık agrisiydi. Her an adet olacağım gibi hissettim . Ama bu sefer ki yumurtaliklarda olduğu için daha farklıydı. Bide adetime 2,3 gün kala mide bulantısı.. Baş ağrısı sonraki aylarda oldu hala bile ara ara oluyor. Tabi herkesin belirtileri farklı olabilir

Hayirli olsun cnm bi regl olayimda ins belirtiler konusunda danisirm ahah daha benim cok uzun bi yolum var yani :)

Bu arada kızlar ben adetime daha çok varken surekli gidip test alıp denerdim. Sonuç negatif olunca da çok yipratirdim kendimi. Lütfen sizde adet geçmeden test alıp kendinizi uzmeyin hem yanıltıcı olma ihtimali de çok yüksek oluyor..
Ve bence hamile kalmak için en önemli şey psikolojik olarak rahat olmak ..

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım.. bende bir düşük yaşadım malesef ve şu an tekrar bebek düşünüyorum senden dua istiyorum hamilelerin duasi kabul olur derler

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım.. bende bir düşük yaşadım malesef ve şu an tekrar bebek düşünüyorum senden dua istiyorum hamilelerin duasi kabul olur derler
amin İnsAllah. :)Etmemmi canım benim .. İnanın bana her aklıma geldiğinde hepinize bol bol dualar ediyorum.. Sana da ayrı olarak bol bol dua edeceğim. Senden tek isteğim lütfen zor olsada psikolojik olarak rahat ol bu çok önemli çünkü. Rabbim sağlıklı hayyirli evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…