Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam iste tekrar yumurtluyorsun ama iliski olmadigi icin tekrar bi gebelik te yok. Bazi kadin hamilelikleri boyinca regl olup yumurtluyorlar. TLC diye bi kanal var orda goruyorum 4 5 aylikken hatta 6 aylikken falan anliyorlar hamilr olduklarini :)

oyle mi dersin tatlim insallah kotu birsey yoktu ne bileyim. Once hamilemiyim diye strese giriyor insan sonrada acaba bebegime birsey olur mu diye korkmaya basliyorsun onun stresi. Sanki biraz stres cok calisma falan olabilir.

Hekim kontrolu yapıldı mı hiç ? Yumurtlamadan olacağını sanmıyorum da bebik yerleşme dönemlerindeki kasılmalar normal görülüyor aslında

yok canim hekim kontrolu 8 ci haftada yapilcak onu bekliyorum. Belkide ya aklima kotu kotu seyler geldi acaba degerim mi dusuyor allah korusun bebegime birseyler mi oluyor diye o yuzden hamilelik testinide tekrar yaptim cunku goguslerimdeki hassasiyet biraz azaldi gibi

Pıtır pıtır çok ilginç hareketler var alt karnımda.. lekeler de devam ediyor, baş dönmesi ve bulantı ve mide yanması da oluyor arada.. sabah yataktan zor kalktım.. ya bende ciddi rahatsızlıklar(ülser, vertigo v.b.) baş gösterdi, ya da kanamalı gebelik var.. bir mide bu kadar istikrarlı sorun çıkarmaz ki

Hiç kendini pimpirikleyim kötüyü çağırma . Hafif kahve akıntılar kasılmalar batmalar normal görülüyor . Ama eğer ki çokta huylanıraan kontrolünü erkene al . İçini rahatlatır en azından

Hiç kimse kalmamış herkes çıkmış sonucu da alamadım sinirden ağlıyorum sokakta
Saat 4te kimse kalmamış mı Hay Allah .. Sakin güzelim .. Sabrın sonu selamet inşallah . Sabah erkenden alırsın inşallah . İnternetten kontrol yapabileceğin barkod vs yok mu ?

Hadi hayirlisi :)
Cok mu kanaman?

Kızlar gecikmemin ilk günü test yapmıştım çıkmadı hatırlayanlar vardır. Bugün gecikmenin 4. Günü ve tekrar test yapmadım kanda kesin olur diye.
Polikliniğin güvenlik görevlisiyle tartıştım telefonlara bile kimse bakmıyor diye..
Ama ne fayda.. Nefret ettim ülkeden..
Eve giderken şimdi tekrar test alıcam bilmiyorum artık gerçekten delircem

Sen eve giderken bir test daha al boşver insanları beklersin yoksa böyle yada açılır git hastanenin sonucumu istiyorum de

Canım keşke özele gidip kan verseydin devlette süründüruyorlar resmen.. 4 gün geçtiyse idrar testinde de çıkar artık al iki tane yap bence

al bikaç tane test için rahat etsin ben bile sıkıldım seni düşünemiyorum. birini erken gebelik için al daha garanti olsun ondada çıkmazsa zaten diğerlerinde hiç çıkmaz

Ya canim kimse kimseyi kollamaz
Insanlar boyle
Ya ozele gir ver rahatla
Barkot nerde bahsetmiyorsun vermediler mi kagit?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…