Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı dertten muzdaribim. İşe gidiyim diyorum gözüm yemiyor evde oturmak daha keyifli ama zamanda geçmiyor böyle
Ben ofisteyim canım gelmeme şansım yok ofiste işim yok şuan boş boş oturuyorum akşam olsada evime gitsem keşke

kiz ben yapim yapimda ne yapcam bir anlatin bari. Ayrica ben zaten hamile degilkende domestos uzerine iseyince kopurup koyulasiyor ? Bazen klozete dokunce bilmeden uzerine isedigimde cunku kopurup koyulasiyordu

kiz ben yapim yapimda ne yapcam bir anlatin bari. Ayrica ben zaten hamile degilkende domestos uzerine iseyince kopurup koyulasiyor ? Bazen klozete dokunce bilmeden uzerine isedigimde cunku kopurup koyulasiyordu
ya sen hamılesın bızz kafayı yedık hepberaber yap bişiler aynı tepmkı mı oluyo farklı mı bakalım ıdrarın ustune camasır suyu dök resmını at bıze

kızlar Çamaşır suyu testi yaptım köpürdü idrarın rengi koyulaştı koku oldu

Aman yarreeepppimmm delirmisss olmalisiniz napiosunuz kizlar boyle dis macununa idrar yapmalar domestosu kopurtmeler falan ahahahahah cok güldüm hamilelik derdine bir grup kadin timarhanelik olmus die gazetelere cikcaz valla

Hahaha valla halimiz hal değil. Eşlerimiz okusa bu yazılanları bizim için ne düşünürler acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…