Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam bugün gün içinde alıcam

Aynen canım seni aradığında aç bir dahaki de açma ararsa ben öyle yaptım :)

Benimkinin olanlardan haberi bile yok garibim gecen 2 yokmu falan dio halasi yok hala yaa biz boyle iyiyiz allah olmayana versin dio bir an evveel gebe kalmaliyim ahahahaahaha

He şu bir de konuşanlar var ya sinir oluyorum

Öyle deme ya Allahın vardır bir bildiği. Beklemediğin anda gelmiş insan kendini hazır hissetmiyosa senin gibi tepki verebilir çok normal.. İİnşallah benimki de gebeliktendir canım

inşallah bi iki pembe nokta da görürsün ben gördüm kızımda ozman kesindir koş hemen pardon ya koşma

Haha aminnn inşallahh

Yarın da gitmezsen zaten seni grupda dovecegiz

Kuzum dua edelim de bugün adet olmayayım tırsıyorum hala ufaktan sancılar başlayınca..

Hahaha valla halimiz hal değil. Eşlerimiz okusa bu yazılanları bizim için ne düşünürler acaba

Benimki diyorki Kadınlar Kulübü ile kafayı yedin bırak artık şunu okumayı, okudukça kendini daha çok şartlıyosun diyo. Doğru bi yandan ama diğer yandan insan rahatlıyo çünkü adamlarla bu kadar fazla didik didik bu konuları konuşunca sıkılıyolar erkek oldukları için. Amaan ne anlar onlar bizim halimizden

Onu bende duymuştum ben bir 5 6 gün sonra yine yaptırayı. Bari
Tabi cnm hala bu degerlerde cikarsa yok demektir cunku hcg degeri gunluk 2 ye katliyo mesela bugun 1.2 ise yarin 2.4 obur gun 4.8 sonra 9.6 demek yani gebelik sinirini gecmissin demek insallaaahhh

Biz burda kafa rahatlatiyoruz boşversene ya

Ya tam bilmiorum ama yorum yapmadanda gecemicem eger gebelik yoksa 0.5 çıkıyormus onun ustundeyse gebelik baslangici oluyormus gec dollenme falan varsa meselaaa.. 3 4 gun sonra bidaha yaptir regl olmazsan cnm

Ben de öyle biliyorum geçen ay yaptırdım 0,1 lerde çıktı o kadar yok yani sen tekrarla eğer adetin gelmezse canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…