Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

YERLEŞME KANAMASI OLABILIR CANIM

Bugün adet olcam gibi hissediyom inşallah olmam. Hamile kalanlar da hep adet olcak sanıyomış dimi dimi inşallah olmam amin

çok zman geçti hatırlamıyorum tam ama aynen hasta olacam sandım. onu net hatırlıyorum birsürü ağrı kesici içtim. dikkat edemedim çünkü beklemiyodum kaza yani. çok ağladım yapamam dedim allahım şimdi cezasınımı çekiyorum bilemedim

Tam yumurtlama donemindesin o zaman canım bugünleri iyi degerlendir

inşallah bi iki pembe nokta da görürsün ben gördüm kızımda ozman kesindir koş hemen pardon ya koşma

Kızlar ben işyerinde pet bardak bulamadım kullanılmayan bir çay bardağına yaptım yok böyle birşey ya ilk idrarım olduğu için mi böyle oldu rengi anlam verebilmiş değilim tabi telefonunda etkisi var biraz

Eklentiler

• 1A7D97EB-C2E3-4B7C-AE00-3E4FEF730262.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 175
  • 78D95C47-C4D2-402D-976B-3402FFCE26F5.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 166

ovülasyon testi denemedim ilk ay olduğu için abartmayım dedim akıntı ile tahmin etmeye çalıştım o günleri değerlendirdim. inşallah ikinci aya kalmaz ama kalırsa gelecek ay ovülasyon testi denerim mutlaka. aynı günlerde olmamıza sevindim birlikte takip yaparız. hadi hayırlısı

Yarın da gitmezsen zaten seni grupda dovecegiz

Puff çok canım sıkılıyor kızlar ya vakit geçmiyor işimde yok boş boş oturuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…