Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Delfin hala şansımız varmı.. . Yıkılmadik ayaktayız. Yazamadim bütün akşam kizimdan bisy yapamıyorum ki üzüntü mi bile yasayamadim ona catiyorum bu defa

Ay yapma kız öyle yazık çocuktan çıkarma gerginliğini kıyamam ona, ben idrardan baktırdığım için hala bir umut diyorum ama kanda da yanılma payı oluyor mu bilmiyorum kuzum belki vardır Allah istedikten sonra herşey olur valla..

ben kürtajada alındım canım doktor dedi ama tekrar düşük olmasından korktum o yüzden korundum daha çok yeniymiş canım çok geçmiş olsunn rabbim bir daha yaşatmasın

25-32 gün arası düzenli sayiliyor canım.. normal yani seninki benimde genelde 28-29 günde bir olur bir kaç kere 25-26günde olduguda oldu..ama dediğin gibi hiç 30 u geçmedi.. zaten hep derdim 30 günü geçerse kesin hamileyimdir diye..dediğim gibide olmuştu yani

ben kürtajada alındım canım doktor dedi ama tekrar düşük olmasından korktum o yüzden korundum daha çok yeniymiş canım çok geçmiş olsunn rabbim bir daha yaşatmasın
Amin canım inşallah rabbim hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize.. kürtaja niye alındin canım düşmedi mı kendi.. kurtaj olduğun icin korunman normal tabi rahim içine müdahale ediliyor sonuçta dinlenmesi şart

Ay inşallah benim de öyledir. Yarın son günüm demek ki gelmezse artık kan testine gideyim mecbur. Ama hiç adet olacak gibi hissetmiyorum çok enteresan. O sancı gibi bi sancım yok çünkü

Daha önceden olurmuydu hep sancı adet öncesi

Normalde adetten 1 hafta hatta bazen 9-10 gün önce göğüslerde hassasiyet dolgunluk hafiften bel ağrısı başlardı. 1-2 gün kala da genel bi gerginlik sinirlilik kasıklarda burulma hissi sancılar olurdu.
Ama bu ay daha düne kadar hiçbirini yaşamadım.. Bi kaç gün önce aşırı duygusaldım sinirliliğin aksine herşeye ağladım.Göğüslerim falan normal, kasık sancım dün bi ara geldi gitti kısa süreli. Bugün bel ağrım başladı akşama doğru arttı özellikle sol tarafta hissediyorum kasık sancısı da batma gibi solda var şu an

Tek taraflı kasık ağrısı yaşıyorsun canım anladığım kadarıyla bebek nereye yerlesirse o tarafta ağrı oluyor benimde sağda olmuştu sancı ve pıt pıt hissi.. ben güzel şeyler düşünüyorum canım senin adinarabbim yüzünü güldürsün insaallah.. olmazsada eğer hiç moralini bozma hayırlısı de çalışmalara devam et her şeyin bir zamanı var Allah ol der ve olur sonuçta hamile kalsak bile garantisi yok.. sen tevekkül et gerisini Allah'a bırak umudunu hiç kaybetme..

Çok sağol canım ya içimi rahatlattın valla peki şeyi merak ettim o pıtpıt hissini adetin geciktikten sonra mı hissettin önce mi?

Düştü ama içim temizlenmek için aldı doktor canım
Anladım canım bananikingumde bir HCG yaptır dedi müdahale etmemek için..düşmezse değerin alicam kürtaja dedi.. on gün içinde sifirlandi degerim ve gerek kalmadı..senin az kalmış sanırım adete belirtilerinde var inşallah gelmistir bebişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…