Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bayanlar bana yardımcı olun azcık ovulasyon testi alacam internetten hangisini aliyim bi de kaset falan yaziyo o nedir

Yok daha 10-11 kasım ama bu ay 31 çektiği için 9 unda bile olabilir ben en uzak ihtimali söyledim 11 diye
Erken yumurtlama olduysa olabilir canim.. daha varmış baya adetine yerleşme olduğunda oluyor genelde sancı ve o pıt pıtlama ama belli olmaz tabi belki erken yumurtlama olmuştur

Arkadaşlarım benim adetim normalde bitti ama az önce pembe su gibi kanama oldu adet sonrası böyle bişey yaşayan var mı

Seyirme bende yumurtlama zamanı olmuştu kızlar. Kasılma gibi 5 saniye filan sürüyordu. Su an beyaz akıntım devam etmekte

Bayanlar bana yardımcı olun azcık ovulasyon testi alacam internetten hangisini aliyim bi de kaset falan yaziyo o nedir
Ben gittigidiyordan aldım labocuick gibi birşey adı baya avantajlı paket var ovulasyon testi diye arat sitede görürsün canm

Alt kasığımda böyle bi kalp atıyor gibi boyunda falan olur ya öyle bana öyle geliyor sandım eşime söyledim oda dinledi cidden sesler var nabız atması gibi
Cnm bebek olsa esinin hissedebilecegi kadar olmaz sanmiorum vucudun seyrimistir yorulunca falan olabiliyor. Ama insallah arka planda gelismeye calisan bi bebis vardir :)

Erken yumurtlama olduysa olabilir canim.. daha varmış baya adetine yerleşme olduğunda oluyor genelde sancı ve o pıt pıtlama ama belli olmaz tabi belki erken yumurtlama olmuştur
Çok şaşırdım eşimde hissetmese piskolojik derdim iyi gidiyor gibiyim şimdilik

Inofolic kullanan varmı kızlar.folic asit yerine kulanmak istiyorum yumurtalar içinde çok iyiymiş çok tavsiye eden var

Adetten sonra ve yumurtlamadan 1 gün sonraya kadr hergünü değerlendirdik 12. Günümde yumurtlama oldu 24 ekimde
Ovulasyon testiyle buldun o zaman canım gününü.. eğer tuttuysa su an rahime yerleşme aşamasindadir 7-8 günde yerlesiyor bildiğim kadarıyla.. ilk belirtin çok güzel canım inşallah devamı gelir Allah sağlıklı bebek nasıp etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…