Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah ... Bu süreç çok zor .. Kasvetli ..

Kızlar benim aşırı şekilde bi kasik agrim var hiç böle olmazdı bata 13 gün var anlamadim nikah kiyilirken edilen dua kabul oluyomuş ben ikiz bebeğimiz olsun demistim ve benim icime dönüyo dileğim gerçek olcak belki de şuan hamileyim ve ikiz çok şancı var bel agrisida cabasi hiç böle olmuyordu ay çok psikoloji bozuldu hergun denedik valla kesi ikiz olcak

Gebelik olabilr cnm bende de öyle oldu kan testi yaptım 9 çıktı daha adete 8 gün vardı

Kızlar hepinizin mesajını tek tek cevaplayamayacağım için merak edenlere topluca yazayım dedim test negatif çıktı moralim bozuldu haliyle. Biraz kendimi toparlayıp öyle yazayım dedim
Canım benimde iki gün geçtiğinde çıkmamıştı 5 gün geçtiğinde çıkmıştı idrarda.. hemen kana gitmiştim sonra üzülme şimdiden idrara geç gecebiliyo

Ay o kadarını bilemedim artık heyecandan canım zaten pek aram yok hastanelerle Allah da muhtaç etmesin. Yöntemi bilmeyince böyle oldu işte nasip :))

Benim dün bitti adetim ovulasyon testine başlıcam yarından itibaren canım :) bakalım nasip kasımda ne olacak :) daha o aşamaya gelemedim oyüzden pek sesim çıkmıyo :)

Hadi hayırlısı inşallah kuzum :) Ben de diyorum konu sahipleri hep konuları açıp açıp gidiyolar meğer sen hazırlıklardaymışsın. İnşallah kasımda gelir bebişin canım

Merhaba kızlar ben aşılama yaptırdım cuma günü test yaptırcam Aranızda aşılama yaptıran var mı

Merhaba cnm benim bat dündü bu ay hsg çekildim bugün şiddetli sancim oldu ama adet olmadım demin de leke gelmiş hala olmuyorm umitlenmiyim mı umitlenmiyim mı arada kaldım iyice psikolojim bozuldu

Insallah canim hayirlisi, benim de bata 13 gun var, benim de bugun hafif bir karin alti agrim var insallah psikolojik degildir

Canım benimde iki gün geçtiğinde çıkmamıştı 5 gün geçtiğinde çıkmıştı idrarda.. hemen kana gitmiştim sonra üzülme şimdiden idrara geç gecebiliyo

Ciddimisin ya ben hemen umutsuzluğa kapılıyorum böyle ne kadar takmıcam desemde.. Peki tecrübeli olarak başka neler yaşamıştın canım biraz bahsedermisin?
Mesela benim adetten 1 hafta öncesi hep belirtilerim başlardı bu ay hiçbirisini yaşamadım hala da yok.. Sadece yumurtlama zamanında 2 gün üst üste hafif pembe leke geldi onun yumurtlama lekesi olduğunu dişünüyorum.. Onun dışında bariz bir belirtim yok bıgün bel ağrım arttı sadece.. Kasıklarımda bazen ufak hareketlenmeler hissediyorum o da belirti sayılmaz adet zamanı da oluyor.

amin canımm inşallah sende tekrar hamile kalırsın ben iki güne bir Beta hcg yaptırıyordum artıyordu ama az artıyordu sonra bir hafta daha geçti üstünden bir sabah kalktım leke gelmiş doktora gittim kan gelmeye başladı doktor ultrasyonda keseyi gördü ama malasef ki düştü

gerçekten mi inşallah benimde bebiştendir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…