Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya aslında bilmiyorum geç öğrenmek daha iyi çünkü şimdi öğrenince en fazla 4 haftalık sonra zaman geçmiyor ama Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin cnm evet ilk 3 ay zor gecio cinsiyet meraki bidr benim 25 ile 32 hafta arasida gecmek bilmemosti yaa..
Yaşasın hiç bu kadar erken beklemiyordum :) umarım buraya yazdığımız kadar kolay olur hamile kalmamız
Insallaaaahh cok kolay plir hemencik guzel haberleri aliriz..
Kızlar beni de alın aranıza :) dün kan testi sonucum 196 çıktı. Çok sevinmek istemiyorum inş artış olur devam eder sağlıkla diyorum. Doktor 10 gün sonra gel kese o zaman görülür dedi.
Gozun aydin saglikla kucagina almayi nasip etsin rabimmm.. hosgeldin bu arada:))

Kizlar evet bata son 3 derken bi test yine yaptim dayanamadim ilk 5 dakikada cok silik bir cizgiydi 2 saate bu hali aldi ne diyorsunuz

Kizlar evet bata son 3 derken bi test yine yaptim dayanamadim ilk 5 dakikada cok silik bir cizgiydi 2 saate bu hali aldi ne diyorsunuz
Bence pozitif ben bugün yaptım üstünden 5 saat geçti hala tek çizgi ben yarin tekrarlayın ve hemen kan verin hayırlı olsun bakalım

Beklicez 5 6 si napalim beklemesemde beklesemde yapacak bisy yok zaten

Evet o da var ben laboquick almıştım canım hangisini istersen artık :)

Bende senin aldığından alacağım canım

Bende kürtaja girdim ;(

İlk beş dakika önemli canım bence yarım tekrarla istersen

InSallah son gune kadar kan testi yapmicam bu sfer ordan cikmasi husran kotu oluyor

Aynen bence de bekle kuzum ama hamile olmadığında 5 saat bile geçse hep tek çizgi kalıyo.. Testlerin üzerinde 5-20dk diyo ama bence 2 saat sonra böyle çıkması bile olduğu anlamına gelir. Ama inşallah kimyasal falan değildir. Hayırlısı olsun canım

Bu pıt pıt sesi nezaman duyulmaya başlıyor acaba

anladım canım hayırlısı buymuş napalım .. evet canım iki gün var inşallah ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…