Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 3 gün önce kanamam geldi bugün kesildi miktarı çok azdı zaten normalde adet olduğum zaman aşırı derece kasık ağrısı çekerdim ama bu sefer çekmedim ve erken adet oldum zaten normal adet tarihim 1 kasımdı . Şimdi aklım karıştı napacağımı şaşırdım

Canim miktari ve rengi cok onemli.
Yerlesmede olabilir.
Ama miktar ya da renk ve sureklilik seni tedirgin ediyorsa beta takibi istemeni oneririm.

Canım bence oluruna bırak yasadigim için söylüyorum.
Ben 3 senedir evliyim 4 e girdik o zamandan beri de çok istiyoruz. Hiç korunmadık 1 sene sonunda olmayınca doktora gittik ikimizde de hiç sorun yok ama olmuyor adetim o kadar duzenliyken hep gecikmeye başladı.
Sonra ilaç tedavisi uygulandı 3 ay falan yine olmadi farklı doktorlara gittik yumurta takibi yapıldı herşey normal sonunda artık doktor işlerini bıraktım.
Sorunumuz yok çok şükür olabilir diye kendi halimde takılıyorum 1 sene olucak hamile kalamadım ama âdetlerim tekrar düzene girdi gecikme olmuyor. Demem o ki kendini en baştan benim gibi yıpratma

Fatma ana eli otu denemeyi dusunur musun?
Yani gebelil icinde kullaniliyor aklima geldi.
Ya da hacamat oneriliyor.

Selam kızlar hastaneden geliyorum kürtaj dan sonraki kan sonuçlarım çıkmış kan pihtilasmasi varmış yani ben faktör 5 mutasyon tasiyicisiymisim bebeğimin kalbi o yüzden durmuş geçen ay. Bu ayada gelince bugün adet günüm hala olmadım kan testi vermedim ama idrar yaptım simdi evde negatif olsa zaten çıkardı eminim nasıp işte çok üzgünüm

En azindan sebebini bilip ilerleyeceksin.Kalabiliyorsunda demek hem♡

Ya ben bu dediğini yaptım hatta biz bebek arabası bile aldık biliyor musun? :oha:
Üstelik daha korunmayı bile bırakmamıştık o zaman...

Çok istediğim bir model vardı e bebekte bakıyordum eşim çok başka baktın be arabaya gel hadi alalım çocuğumuz olmazsa satarız dedi. Ben de tamam dedim.
Mağazadan arabayla çıkınca anladık yaptığımız çılgınlığı...

Odada duruyor şimdi gelip gidip kutusuna bakıyoruz.... :anneadayı:

Her gün mutlaka bebek mağazalarını takip ediyorum internetten. Yaptığımız çok yanlış bir şey biliyorum ama bir patikle bir de kazak aldık mesela :KK1:

Ne hazırmışız meğer :KK48: Haşa Rabbimin işine karışmak gibi olmamıştır umarım. Alırken olmazsa arabayı satar kıyafetleri de dostlarımıza hediye ederiz dedik kesin bizim çocuğumuz olacak demedik hiç yani Rabbim imtihan etmesin asla

Ne guzelde yazmissin :) Rabbim doldursun kucaginizi insallah en kisa zamanda

kızlar sanki adet olacakmış gibi ağrı var kasığımda hafif hafif giriyor korkuyorum adet olmaktan :cry:

Ben kizimda regl sancisini ayni gunlerde 3-4 ay yasadim canim.
Ilk ay hep oldum sanip lavaboya bile gittigim cok oldu.
Iyi dusun♡

Canim miktari ve rengi cok onemli.
Yerlesmede olabilir.
Ama miktar ya da renk ve sureklilik seni tedirgin ediyorsa beta takibi istemeni oneririm.

Fatma ana eli otu denemeyi dusunur musun?
Yani gebelil icinde kullaniliyor aklima geldi.
Ya da hacamat oneriliyor.

En azindan sebebini bilip ilerleyeceksin.Kalabiliyorsunda demek hem♡

Ne guzelde yazmissin :) Rabbim doldursun kucaginizi insallah en kisa zamanda

Ben kizimda regl sancisini ayni gunlerde 3-4 ay yasadim canim.
Ilk ay hep oldum sanip lavaboya bile gittigim cok oldu.
Iyi dusun♡
Evet hacamati bende duydum. Hacamattan sonra çok dikkat edin hamile kalabilirsiniz hemen bile dediler bir arkadaşıma

Evet hacamati bende duydum. Hacamattan sonra çok dikkat edin hamile kalabilirsiniz hemen bile dediler bir arkadaşıma

Evet canim zaten artik tamanlayici tip olarak devlet hastanelerinde bile var.
Sadece bunun icin degil bicok seye faydasi var hatta.
Gunlerine,oncesine,beslenmeye dikkat etmek gerekiyor.

bendende hormon testi istedi adetin 3.günü gel dedi bende yumurtlama takibi istedim o bidaha gelince dedi imom verdi bide :KK200:inşallah gelecek bebişlerimiz ben inanıyorum sayfamız hamiş haberleriyle dolacak taşacak:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::dua:
Insallah canim kasım da herkes bebislerine kavussun:KK66:

Kızlar şimdi hamile olanlar bu sayfadan mi devam edecek yok 2018 anneleri grubu mu olacak

Herkesin kendi istegine bagli tabii bence :)
Burda şöyle bi şansta olur once yasananlar geriden gelenlere ipucu olur,zaten cocuklar oldukca dagilanda cok olur :))))
Hamileykende cocuk oluncada aslinda belirli zamanlarda belirli seyler yasaniyor o konuda da ayni ilerleyenlerle olmak buyuk avantaj olabilir.

yinede sen kendine dikkat et canım hiç belli olmaz ben bir kere hamile kaldım ama düşük oldu onda belirtim bel ağrısı çeken adet olacakmış hissi vardı adet günüde lekelenme olmuştu 5 gün geçince 95 çıkmıştı ama malasef ki kaybettim
Hayırlı akşamlar canım.. sende düşük yapmışsın benim gibi Rabbim inşallah tekrar eder ikimizede.. benimde aynı senin gibi oldu bir hafta geçmesine rağmen düşük çıkmıştı HCG sonra iki günde iki kat artmadan devam etti ve 6 haftalıkken düştü malesef senin HCG durumun nasıl oldu paylaşır mısın benimle

Bende kan verdim 1.2 cok sukur.
1-2 ay daha negatifi gorelim dedi doktor.
Bu hafta kendi doktorumada gidecem insallah Aralil icin izin cikar bende kostururum sizinle :)

Bide cidden farki var midir bilmiyorum ama ben hic sigara kullanmadim.Ilk gebeligime 5 ay oncesinden karar verip Agustos ayinda denemistik ve olmustu 1 senelik korunma sonrasi.Kizim 3bucuk yasinda suan ve Agustosta yine denedik 3bucuk sene arayla yine tuttu :) yalniz bunda dış gebelik yasadim malesef cok uzun cok zorlu bi surecti ancak duzeldim denebilir.Daha adet olmadim bu hafta bekleniyor.

O minikler o zararli seyleri hic haketmiyorlar inanin.Hele olunca koru.ak istediginiz onca sey ciktikca zaten afalliyorsunuz.Onlara en guzel yatagi once gobislerde hazirlayin♡♡♡♡

Kizlar iyi aksamlar butun mesajlari okuyamadim kusura bakmayin.

Negatif sonuc alanlar lutfen uzulmeyin kendinizi hemen birakmayin. Yılmak yok. Olacak insallah. Hepbirlikte elimizden geleni yapacagiz, bilgilerimizi paylasacagiz.

Gun gelecek bebeklerimizin fotograflarini paylasacagiz birbirimizle:dua:

X