2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Egehanezra naptın canım iyi misin her şey yolundadır inşallah
Cook sagol canımherşey yolunda çarşamba günu kadın doğum doktoruna başladım ogun tam 7 haftalıktı kesesi kalp atışı çok gzel hiç bi sıkıntı yok gebelik testleri yaptırmamı söyledi bugn sonuçlar ckcak yarın tekrar sonuç için gidicem bugün sağlık ocağında gebelik dosyası açacaklar koşturmaca halsizlik bulantı devam ediyoruz yani rabbim inşaLLah gucagima almayı nasip eder.

İnşallah sağlıkla devam eder kucağına alırsın. Dinlen bol bol su iç iyi beslen. Bulantı erkenden başladı demek Allah yardımcın olsun en geç 13. Haftada geçiyor bulantılar. Arada bize de haber et

İnşallah sağlıkla devam eder kucağına alırsın. Dinlen bol bol su iç iyi beslen. Bulantı erkenden başladı demek Allah yardımcın olsun en geç 13. Haftada geçiyor bulantılar. Arada bize de haber et
Inşallah canım isteyenlerede nasip eder. Su iciyoorum sut yumurta ceviz fındık badem yyorum balk ne yenilmesi gerekiyorsa onları yemeye çalışıyorum ama akşam yemeklerini yymiyorum bulntidan . Bi kere ıstirfa ederken kan geldi oda boğazı zorlaynca oluyormuş. Rabbim hayrlisini versin.tmam veririm haber senn ilaçları kaçıncı haftada kesti doktrun

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız ? Benim yarın transferim var haber vermek istedim. Dualarınızı, güzel enerjinizi hissetmek istiyorum. İnşallah güzel haberler veririm size
merhaba arkadaşım bn iyim sen nasılsın rabbim hayrlisini versin.. bol bol dua et bn işlem yapılırken hep dua ettim. Ismin ne ismmini yaz nmazlarimda sanada dua edim canım

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız ? Benim yarın transferim var haber vermek istedim. Dualarınızı, güzel enerjinizi hissetmek istiyorum. İnşallah güzel haberler veririm size
Geçen sene aynı dönemde kürtaj olmuştuk seninle artık yazmasamda ara ara okuyorum burayı dualarım seninle olacak dualarıma kalacağım seni inşallah bu defa aynı mutluluğu yaşamak nasip olur ve bu defa sonuna kadar gidersiniz Rabbim sağ salim kucağına alacağın hayırlı sağlıklı evlatları nasip etsin inşallah canım Rabbim yüzünü güldürsün inşallah

Ayy yeni gördüm ALLAH yardımcın olsun kuzum inşAllah iyi geçmiştir tutunur sana bebiş ya da Bebişlerin RABB im güzel haberlerini alabilmeyi nasip etsin hayırlısıyla hayırlı sağlıklı evlatları kucağında göstersin

Allah razı olsun canım, süreç zaten çok zor böyle kayıplarla daha da ağır oluyor. Ama Rabbimin vardır bir bildiği. Hayırlı sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah, dualarımda olacaksın

Amin sağol canım, birazdan transfere giricem, hayırlısıyla tutunur bebişim, dualarınızdan eksik etmeyin beni

Slm arkadaşlar bugun transferin 3. Günü. Dün akşamdır şiddetli bir baş agrım var ve geçmiyor bir türlü. Normal zamanlarda adetim yaklaşınca baş agrısı çekerim. Önceki iki pozitifi gördüğüm transferlerimde böyle bir bas agrıısı yaşamadım açıkcası korkuyorum tutmuyor onun belirtisi mi diye. Böyle bas agrııs çekip pozitifi gören oldu mu aranızda çok merak ediyorum

Yok canım tutup tutmama belirtisi değildir bu. Arkadaşımın migreni vardı mesela öyle başarısından çok zorlandı ilk zamanlar ilaçta kullanamadı . Senin tansiyon oynamış mı bir ona baktır öyle tutmamışsa falan diye dert etme

Doktoruma sordum stresten olabilir parol al diyor ama ben parol kullanmak istemiyorum. Dündendir geçmiyor agrısı devam ediyor. İnşallah sıkıntı olmaz yaa, sürekli dua ediyorum

Doktoruma sordum stresten olabilir parol al diyor ama ben parol kullanmak istemiyorum. Dündendir geçmiyor agrısı devam ediyor. İnşallah sıkıntı olmaz yaa, sürekli dua ediyorum

Canım ben tüm adet belirtilerini yaşamıştım, hiç tutmuyor diye düşünme. Hatta hamileyken ilk 5 ay falan, adet günlerimde gene sanki adet olacakmışım gibi hissediyordum. Bol bol yat uyu, uyanınca biraz yürü hareket et, uyurken yavaşlayan kan dolaşımın artsın.

İnşallah benimde öyledir canım, sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…