2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Gözünüz aydın

Allah şifa versin canım , benim arkadaşım da lazerle yakıldı geçti diye biliyorum , inşaAllah atlatırsınız
Bebişte bişey yok inşaAllah
Teşekkür ederim, benimki siğil yapan cins değil canım, esas etkisi Allah korusun kanser. Ama olmucam inşallah. Bebişe büyük ihtimalle geçmedi. Geçmiş olsa bile onda henüz bir tehlike yok, 9-14 yaş arası aşı olacak tedavi olmuş olacak.

Uçmuşlar gerçekten başka bir doktor buldum o da 1400 dedi.Normal muayeneleri de çok pahalı eşim iyi bir yere gitmek istiyor korkuyor, ne yapıcaz vallahi bilmiyorum pazartesi araştırmaya devam edicem.

Ben de duydum onu embiriyolar pgt li sorucam bakalım isterlerse onu yaptırırım artık
benimkiler de ngs’li idi. Ngs doğruluk yüzdesi 95 olduğundan 2 profesör doktor yaptır dedi, ben de yaptırdım. Aslında detaylı ultrasonda yeterlidir belki ama insan 8 tüp bebek denemesi yapınca ve 39 yaşında olunca her detayın kafasından çıkmasını istiyor.. doğru olanı doktorunuz söyleyecektir ama karar sizin. Bol şans

Arkadaşlar aranızda tüp bebeğe başlayacak biri varsa elimde açılmamış GONAL F var. Soğuk zinciri korunmuş.
İstanbuldayım yazabilirsiniz.

Uçmuşlar gerçekten başka bir doktor buldum o da 1400 dedi.Normal muayeneleri de çok pahalı eşim iyi bir yere gitmek istiyor korkuyor, ne yapıcaz vallahi bilmiyorum pazartesi araştırmaya devam edicem.

Canım bence 1400 lira vereceğine gel Ankaraya ya Prof. Dr. Aydan Biri (Benim Dr um) Ya Polat Dursun a yaptır ayrıntılı ultrasonunu. Bu ikisi bence Turkiyenin en iyi Dr ları, bir araştır istersen. Aydan Hanım sanırım 500 alıyordu yanlış bilmiyorsam. Ücreti tam bilmiyorum çünkü benim kendi Dr um olduğu için muayene ücretleri dışında ekstra para vermedim ben ayrıntılı için. Geriye kalan parayla da gezmiş olursunuz değişiklik olur

Hey maşallah gerçekten 8 tane deneme dile kolay insan tabiki her şey net olsun ister. Bizimkilerin doğruluk yüzdesi için %99 demişlerdi ama 10 gün sonra kontrolüm var bi sorayım gene de. Perinatoloğa mayısın son haftası gibi gidicem sanırım o zamana kdr karar verırız artık inşallah

iyiymiş ya valla iyi olur aslında da eşim takıntılı biraz burda perinatolog bulup onunla devam etmek istiyor, doğumu da yaptırsın istiyor da bu fiyatlarla biraz zor gibi. Hakkımızda hayırlı olsun inşallah bize uygun birini bulabilirim.

Çok çok sevindim, çok şükür geçmiş olsun kuzum inşAllah patoloji de temiz çıkar

Hayırlısı olsun inşallah

Canım ben yenibosna safa hastanesinde doğum yaptım. Sezeryan için 1950₺ ödedik, bunun dışında özel durumumdan dolayı ekstra ilaçlar verildi bana fazladan yattım ama onun ücretini aldırmadı doktorum. Ayrıca küvezleride var benim bebeğim 16 gün kaldı ve tek kuruş ödemedik sgk karşıladı

Gözün aydın canım rabbim tez zamanda emmesini de nasip etsin sağlıcakla çıkın hastaneden inşallah geçmiş olsun maşallah size❤ darısı biz bekleyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…