2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

S sinemis25 sen nasılsın canım sen keseyi gördün mü kalp atışları duyuldu mu
Merhaba kızlar bu aralar pek giremedim kusura bakmayın.İlaçların etkisiyle de sanırım aşırı halsizliğim var kafamı kaldıramıyorum pek yemek yiyenıyorum iştahım yok hiç onun dışında durumlar iyi çok şükür.Bebişlerim iyi kalp atışlarını da duyduk çok sukur onlarda sıkıntı yok bende var ne yazık kı.

Çok çok gecmıs olsun ya neler var haberımız yok kötü düşünme iyi ol ki vucudunun direncı artsın.Her sey guzel olacak ınsallah Rabbım yardımcın olsun canım korkma bunu da atlatacaksın ınsallah dua edıcem senın ıcın

S sinemis25 nerelerde umarim hersey yolundadir
Canım bu aralar giremiyorum hiç kusura bakmayın. Bağırsaklarımda sıkıntı ztn vardı su anda en ılerı duzeye ulastı.Doktor ılacların, gebelıgın etkısı var dıyor ama hastanelık oldum bır kac sefer asırı gazım oluyor kalp krızı gecırecekmısım gıbı nefes alamıyorum sonunda ıstıfra edıyorum.Zor gecıyor yanı bebekler cok sukur ıyı ama ben perısan haldeyım hıcbır yere cıkamıyorum zorla evın onundekı parka cıkıyorum orda da kokulardan duramıyorum ne zormus ya valla.Doktor 1 ayın daha var dedı sabırla beklıyorum kendıme geleyım dıye ınsallah bıran once gecer bu gunler.

Canım tekrar tekrar okudum çok geçmiş olsun Allah şifa versin korktugunla sinamasin inşallah
kanseri ağzına bile alma daha yeni anne oldun meleğini büyütüp gelin edeceksin annesi güzel haberler alacağız inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Ah o ateş bende de var cnm aniden geliyor. Bir de yorulunca su sezaryen yeri çok sızlıyor akşam nasıl oluyor anlamıyorum bile bebekle zaman çok çabuk geciveriyor.
Bende de belde ağrı var gece yattığım yerden kalkamıyorum. Bebek gece kalkmak istemiyor artık emmek için. Zorla kaldırıyorum ama uyuyakalıyor. Hayat onun etrafında dönüyor tam yemek yiyeceğim ağlıyor ya da bir iş yapacam yine ağlıyor ne ara kokuyu alıyorsun da tam yemeğin başına oturunca ağlıyorsun diyorum:) bu arada yazmışsın kusma değil de benim ki de çıkarıyor hep fazlalığı. Ağzının kenarından hop süt geri çıkıyor ya da peynir gibi.

Canım benim zor şeyler yaşamışsın sende. Allah sağlık mutluluk nasip etsin bundan sonra hiç zorluk yaşamayın inşallahHepsi geçti bitti artık şükür. Anlat tabi bize yaz içini boşalt rahatla. Bizler dertleşmek için bir aradayız

Maşallah miniklere. Canım çok sevindim çok Allahım sağlıkla kucaklamanızı nasip etsin halsizlik çok normal iştahsızlık bende de olmuştu hep uyumak yatmak istiyordum. Geçecek 4.5 aylara gelince tadını çıkarırsın

Avalon80 Allahım yardımcın olsun canım inşallah her şey yolunda gidecek sakın moralini bozma. Biz nelerin üstesinden geldik şükürler olsun bu da geçecek. Denizinle çok çok güzel günler sizi bekliyor. Dualarımda olacaksın kuzucum benim güzel anne hep mutlu ol
Bu arada polat dursun bu konunun pir i aklında olsun. Türkiyede önde gelen isim hpv de

Suan iyisin ya hersey geride kaldi cok sukir kizinda sende sagliklisiniz. Bir bebek dunyaya geliyor ama nasil ne sekilde en iyi anneler bilir .... simdi hersey yolunda hepimizin yavrusunu allah korusun bizlerden ayirmasin

Canim gecmis olsun hemen en kotusunu duusnme lutfen dur bakalim . Kizinla cok uzun guzel gunlerin olacak karamsar olma . N3 olursa olsun herzman motivasyon yuksek olmaliki herseyin ustesinden gelelim.saglikla kal.

Insallah canım ya bayramdan sonra kendıne gelirsin dedi doktor.Ben çok çok mutluyum ne çekersem çekeyim ama eşimi görmen lazım ultrason kağıtları ile uyuyor yavaş yavaş o depresyonu gitmeye başladı.Sağsağlim doğarşae inşallah hergün dua ediyorum bize çok iyi gelecekler allahın izniyle

Kızlar merhaba bilenler cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdi ikiz olduğu için doktorum perinatoloğa gitmemi istedi.Ayrıntılı ultrasonla bakılıyormus sanırım.Bir de ikizlerde ikili test oluyor mu ya da ne testleri yaptırocam ona göre randevu alıcam devlet hastanesınden.Doktor arastırıyorum bana yakın sayılabılecek Cihat Şen i buldum.Memorial bahçelievlerdeymiş. Avrupa yakasında bildiğiniz perinatolog, doğum için hastane önerileriniz nedir? Küvez olan bir hastane lazım.Sgk gecmesı de onemlı.

Inş en yakın zamanda geçer cnm bnm. Bnm kızda gece acikinca kalkiyor bazen kalkmayınca ben uykusunu dağıtmadan alıp doyurup yatırıyorum. Ah o ağlamalar bizde de öyle Bn yemek yiyecegim zaman ağlamaya başlıyor birde çok babaciyiz şimdiden baba gelince çok seviniyor dediğin gibi cnm ağzım kusmaya alışmış demekki bebeklerin genelinde olan birşey.

Tşk ederim cnm Aminnn inşallah hepimize. Evet geçti çok şükür.normalde duygusalım anne olunca daha bi duygusallastim Iyiki varsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…