2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bebeklerin iyi cok sukur canim sende iyi olacaksin ilk aylar sikintili kiminde dahada agir geciyor ama gecici durumlar sonucta atlatacaksin

Suan iyisin ya hersey geride kaldi cok sukir kizinda sende sagliklisiniz. Bir bebek dunyaya geliyor ama nasil ne sekilde en iyi anneler bilir .... simdi hersey yolunda hepimizin yavrusunu allah korusun bizlerden ayirmasin
Aminn cnm bnm. Gerçekten öyle annelik yaşayınca öğreniliyor zorluğu da güzellikleri de. Yavrularımız iyi olsunda herşey geçiyor cnm. Bugunlerimize şükür.❤

Bebeklerin iyi cok sukur canim sende iyi olacaksin ilk aylar sikintili kiminde dahada agir geciyor ama gecici durumlar sonucta atlatacaksin
İnşallah gecicidir yoksa valla işim var.Yemek listesi verdiler yok şunu ye bunu ye diye.E ben sadece buzlu su içiyorum dedim bu bebekler nasıl büyüyecek bakalım gercekten allaha emanetler tamamen.

Kucağına alıp uyuduğu günleri de yaşar inşallah. Hep mutlu olun hep

İnşallah gecicidir yoksa valla işim var.Yemek listesi verdiler yok şunu ye bunu ye diye.E ben sadece buzlu su içiyorum dedim bu bebekler nasıl büyüyecek bakalım gercekten allaha emanetler tamamen.
Büyürler kuzum sen yemesen de fark etmez onlar senin depodan besleniyorlar zaten:) sen sadece halsiz kalmamak için yemeye çalış. İkili teste gelince ikizlerde kesinlikle kan ile ikili test yapılmamalı sadece ultrason ile ense kalınlıkları ve burun kemiklerine bakılması yeterli. Sen yaptırma kan testi yanlış sonuç verme ihtimali yüksek hiç strese gerek yok. Bir de senin embriyolar pgt li değil miydi? Öyleyse zaten hiç yaptırma bile. Perinatolog ile devam etmen en doğrusu ankara desen dr ismi verirdim ama ist bilmiyorum maalesef

Kucağına alıp uyuduğu günleri de yaşar inşallah. Hep mutlu olun hep
İnşallah cnm eşim için çok istiyorum günler de geçmiyor Kasıma kdr dokuz doğurucaz heralde biz Bu kdr emek verince gerçekten cok farklı oluyormus, şimdi dönüp bakıyorum ben gercekten çok yorulmusum ama nasıl dayandım pes etmedim şaşırıyorum kendime. Kimseye de söylemedik daha 4. ayı bitsin istiyorum ben çok mu geç olur sence?

Geç mi bana mı soruyorsun:)) bana bıraksan 5-6 ay demezdim gereksizlere ama belli oluyor bir şekilde. Ben 4. Ay sorarlarsa evet var demiştim etrafa, sadece ailemize demiştik 4.ay da. Bence de söyleme hiç en iyisi. Sen tadını çıkarmaya bak hamileliğin hele de ileri zamanlara gelince o kıpırtılar tekmelerhamileliğin tadı başka.

Daha kucagıma alamadım ama annelik vicdan azabı demek sanırım yiyemiyorum diye çok üzülüyorum hormonlardan sanırım Aynen cnm pgt li embiriyolar.Tedavi oldugum hastanede sorduk ayrıntılı ultrasona 3200 lira dediler.O fiyata doğum yapılıyor ya uçmuşlar iyice.Önümüzdeki hafta birini bulmam lazım randevularda dolu 2 3 hafta sonraya verılıyor en erken.

Canim
Canım dr sana söyler zaten ama ben ikili testi yaptırdım ense kalınlığı önemli onu öğrenelim dedi dr ayrıntılıyı da 20. Haftalarda yaptım orada da bütün organlara bakılıyor cinsiyetleri de orada kesinleşti kızım o zamana kadar göstermedi kendini inşallah senin de sağlıklı bir şekilde ilerlesin gebeliğin ikizi hissetmek bir ayrıcalık rabbime şükür çok zorluğu var ama değer ❤

Ben etrafa ztn demeyecegım gören olursa söylerim.Eşimin ailesine de söylemedik şansıma eltim de hamile 1 hafta var aramızda.Onlar söyledi hemen ben sır küpü susuyorum.Bayramda 15 haftalık olacak söylemek istemıyorum ama bakalım bana kalsa doğurunca söylerim.

Korkmaya başladım ztn ben rahattım doktorlar pimpirikli.İyi bi doktor bulunca rahatlarım diye düşünüyorum.Valla cnm bizim neyimiz kolay oldu ki bu olsun sağlıklı doğsunlarda neler geçmiyor ki sıkıntılar da allahın ıznıyle gecer ınsallah

kolposkopi temiz çıktı arkadaşlar. Alınan parçaların patalojisini beklicez şimdi. İnşallah onlar da temiz çıkar. Teşekkür ederim arkadaşlar

Teşekkür ederim canım. İnşallah
Arama yapınca hep polat dursun çıkıyor. Ama Aydan hanımla herşeyi yaptık çok memnunuz, ailemizin parçası oldu resmen, onla devam edicez.

Çok sevindim canım inşallah diğerleri de temiz çıkar rabbim yardımcın olsun ❤

İkizlerde ikili test olmuyor. Ben fetal dna yaptırdım..

Allahıma çok şükür canımm ya çok sevindimm. İnşallah patoloji de temiz gelir Aydan hanım da iyidir tabi. Aklında olsun diye dedim polat hocayı. Gerekirse bende konuşurum ama gerekeceğini sanmıyorum iyi gelecek inşallah sonuç

Onlar söylesin aman boşver sen söyleme aynen saklamak en iyisi. 5 ay olunca dersin acelesi yok:))

Hiç gerek yok canım o zaman. Ultrasonda bakar dr ense kalınlıklarına. Ayrıntılı için o ücret çok çok fazla. Burada en iyi en ünlü dr da bile 1500 en fazla. Genel olarak 300-600 arası değişiyor özellerde.

Allah şifa versin canım , benim arkadaşım da lazerle yakıldı geçti diye biliyorum , inşaAllah atlatırsınız
Bebişte bişey yok inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…