2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Arkadaşlar selamlar oglusum doğdu bugün spinal ile doğum yaptım. 3.600 gram 51 cm doğdu çok şükür.. Sıkıntımız emmedi henüz hemşire mama verip geliyor.. İnşallah emer diye dua ediyorum.. Darısı tüm beklyen cam arkadaşlara olsun
Hay MaşAllah Paşa’ya ALLAH sağlık huzur mutluluk versin, hem geçmiş olsun hem gözünüz aydın canım çok güzel haber 🧿❤️🎉 inşAllah tez zamanda emer bolca sütün olur 😘😘😘

Arkadaşlar selamlar oglusum doğdu bugün spinal ile doğum yaptım. 3.600 gram 51 cm doğdu çok şükür.. Sıkıntımız emmedi henüz hemşire mama verip geliyor.. İnşallah emer diye dua ediyorum.. Darısı tüm beklyen cam arkadaşlara olsun
Gözünüz aydın olsun. Sağlıkla büyüsün inşallah.

Kızlar bebeklerinizin eldivenlerini ne zmn tamamen çıkardınız? Ben çıkarttığım zaman gozlerini çok ovaliyor ve bi defada saçını çekti ağladı 🙈😂 artık tamamen çıkartayım diyorum ama korkuyorum da kendine zarar verecek diye ne yapacağım böyle 🙄🤷‍♀️

Birde benim kizin alnındaki sac diplerinde konak var. Eskiye göre azaldı gibi. Vazelin sürdüm bi gece öncesi sonra banyo yaptırdım başka ne yapabilirim? Dr geçer bebeklerin genelinde olur dedi ama ben evham yapıyorum ister istemez 🙈🤦‍♀️
Canım konak tarağı varmış ablam öyle dedi. Zeytinyağı sürüp tarasın sonrada yıkasın diyor Konak’ta iyi durulama çok önemliymiş bilgin olsun. 😘

Canım konak tarağı varmış ablam öyle dedi. Zeytinyağı sürüp tarasın sonrada yıkasın diyor Konak’ta iyi durulama çok önemliymiş bilgin olsun. 😘
Tskler cnm. Eşime söyleyeyim baksın ayrıca mustela şampuan varmış o da iyi geliyor diye duydum. Aranızda mustela kullanan arkadaslar memnun musunuz? Konak için gerçekten etkili mi acaba ? Birde goz yakma durumu falan var mı? Ben şuan dalın kullanıyorum. Eşim eczaneden konak şampuanı almış ama üzerinde göze gitmemeli yazıyor. Bende Geri iade et dedim yerine mustela alalım diyorum. Çünkü korkarım yani sonuçta yıkarken ister istemez göze kacabilir. 🤦‍♀️

Kızlar merhaba bilenler cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdi ikiz olduğu için doktorum perinatoloğa gitmemi istedi.Ayrıntılı ultrasonla bakılıyormus sanırım.Bir de ikizlerde ikili test oluyor mu ya da ne testleri yaptırocam ona göre randevu alıcam devlet hastanesınden.Doktor arastırıyorum bana yakın sayılabılecek Cihat Şen i buldum.Memorial bahçelievlerdeymiş. Avrupa yakasında bildiğiniz perinatolog, doğum için hastane önerileriniz nedir? Küvez olan bir hastane lazım.Sgk gecmesı de onemlı.
Merhaba canım ikizlerde ikili test olmuyor diye biliyorum. Ama 22.haftada detaylıyı cerrahpaşada yaptırdım baya uzun uzun inceledi muayene ücreti 150₺ doktorun adı prof. Dr. Ali Benian. Siteden alınıyor randevu akşam 8den sonra.
Cihat şeni bende çok düşündüm ama çok uçuk muayene ücreti dört ay önce 900₺ydi

Canim gozunuz aydin kavussmussunuz miniginle.emecek insallah

Birde benim kizin alnındaki sac diplerinde konak var. Eskiye göre azaldı gibi. Vazelin sürdüm bi gece öncesi sonra banyo yaptırdım başka ne yapabilirim? Dr geçer bebeklerin genelinde olur dedi ama ben evham yapıyorum ister istemez 🙈🤦‍♀️
Canim vazelin zeytinyagi falan surme kafasina cunku usutur bebek. Buz gibi
Olur basi.Mustela sampuanini kullan gecer. Ben basindan buyana butun urunleri mustela cok memnunum.yikayinca kayboluyor.ornegin 1 hafta banyo yaptirma sunnet sonrasi bizin oyle durrumumuz olmustu tekrar gelmisti.suandada diplerde var ama konak sagliksiz birsey degil varsin konakli olsun.hamillelikte senden aldigi hormon fazlaligi sadece😊😊 oynama cikarmayada calisma.

Son düzenleme:
Kızlar bebeklerinizin eldivenlerini ne zmn tamamen çıkardınız? Ben çıkarttığım zaman gozlerini çok ovaliyor ve bi defada saçını çekti ağladı 🙈😂 artık tamamen çıkartayım diyorum ama korkuyorum da kendine zarar verecek diye ne yapacağım böyle 🙄🤷‍♀️
15.gunden sonra cikarttim canim.artik cikar ki bilsin bebek el ile kesfetme ellerini kesfetme agzina goturme donemine girecek cunku

hayırlı olsun canım, sağlıkla büyüsün inşallah :emir_bebek:

Ben hiç takmadım canm eldiven. Alıştırmak istemedim.

serra'da da ilk zamanlar vardı mustelanın konak şampuanını kullandık tamamen geçti canm. Hala o şampuanı kullanıyoruz, bir daha da çıkmadı.

Kinalikadin , tuğken, anneveoglusu etiket yapamadım. sizlerinde fikrini almak istiyorum kızlar. Bi el ativerin 🤗
Canım ben takıyorum eldivenlerini. Emzirirken çıkarıyorum arada kucağımdayken de çıkarıyorum. Dikkat etmeme rağmen çiziveriyor yüzünü arada:) tırnaklarını kesmeme rağmen yüzünü bastırıp çiziyor❤️

Bugün kontrolümüz vardı 3 aylık oldu Alp çok şükür. Kalça usg çekildi. Dr kontrolü de vardı. Ben bu ay aşı yok diye sevinmişken dr bugün menenjit aşısı yapılacak dedi pes dedim. Yaptırdık tabi. Devlet karşılamıyor bu aşıyı ama yapılması gerek diye konuştu dr. Sizlerde yaptırdınız mı kızlar. 3-12 aylık bebeklerde menenjit çok riskliymiş

Maşallah kuzummm şükürler olsun🤲❤️ Kilosu da boyuda çok iyi. İlk gün benimki de emmedi mama verdiler. Normal bir durum. Sen yinede kucağına al sık sık ver ağzına o bir damla bile geçse yeter. Zaten başta hemen yoruluyor sonra düzene girer hiç merak etme. Rezene çayı bol su iç kuzum

X