2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benim çok geçmiş olsun inşallah tahlillerin temiz çıkar Allah korusun kötüyü düşünme rabbim şafi ismiyle şifa versin dua edicem senin için inşallah herşey güzel olucak inanırsak olur

canım tüylerim diken diken oldu. Lütfen böyle kötü şeyler getirme aklına. Bol bol dua edelim yoktur inşallah bahsettiğin gibi bir durum. Varsa da kolayca üstesinden geleceksin inşallah. Bizim bağışıklığımız kuvvetlidir, ne aşamalarden ne zorlu yollardan geçtik biz. Moral ve pozitif düşünmek çok önemli

Çok geçmiş olsun açık sifalar bizde baktiralim mutlaka yılda bir defa smear yapılıyor genelde evet ama demek ki daha bilinçli davranmak gerek.. Allah kızınız la birlikte nice güzel yıllar nasip etsin..

Canım gerçekten çok teşekkür ederim sizin tecrubeleriniz paylasimlariniz çok değerli benim için.. Korkuyordum evet ama içim rahat artık. Tecrübesizlik zor tabi.. Her doğum kişiye has tabi ama insan birşeyleri bilince ona göre önlem alıyor psikolojisini hazırlamaya çalışıyor.

Cok sagol canim guzel dileklerin icin.
Hayirli olsun canim. Allah damat oldugu gunleri de gostermeyi nasip etsin.

5 aydır kusuyor Serra :) doktor çok önemsemedi çünkü başka bir belirti yok. Yedikleri fazla geliyordur, hazmedemiyordur falan diyor. özellikle 4-5 gün kaka yapamadığı zaman daha çok artıyor.
Rahatladım cnm mesajınla. Bende kafaya takıyordum dr kilosunda sağlığında bi sorun yok dedi. Demekki dediğin gibi fazlası çıkıyor sanırım. Bazen 2 yada 3 kez çıkarınca endiselendim Netten baktığımda da ilk 3 ay kusma olurmuş hatta 6 aya kadar sürebilirmiş bebeklerde. Neyse sağlıkları yerinde olsun da geçer inşallah zamanla

Saol canım aynen öyle hava düzensiz gidiyor. Bana çok ateş basıyor geçecek zamanla vücut toparlanmaya çalışıyor
Ah o ateş bende de var cnm aniden geliyor. Bir de yorulunca su sezaryen yeri çok sızlıyor akşam nasıl oluyor anlamıyorum bile bebekle zaman çok çabuk geciveriyor.

Cnm benim doğumdan sonra çok sıkıntım oldu zor günler geçirdim. Sezaryen yerimde pıhtı attı hastanede iki gün yattım 3. Gün eve gelip ayaklandim dinlenmedim bebeği alıp yatırmak için çok eğilip kalktım. Sonra 20 gün kadar antibiyotik kullanmak zorunda kaldım ve emzirmem yasaktı bebeğe geçtiği için ayrıca sütü azalttıgi yazıyordu ki öylede oldu. Sonra sütüm tamamen gitti. O dönemde hergun ağladım ve sanırım lohusalık sendromuna yakalandim hepsi gecti ama yinede kimse boyle seyler yasasin istemem cok zordu. şimdi bebeğimi aptamille besliyorum sadece mama. Kabızlık once oluyordu dr um günde 3 kez z.yagi damlatmami önerdi. Şimdi gayet iyi. Bende o yuzden buraya uzun bi süre giremedim kendimi toparladım kızım in sayesinde . Onun varlığı bnm için en büyük güç. Doğumu bekleyen arkadaslara hayırlı doğumlar diliyorum. Ve kolay olsun herşey sonrası da çok önemli. Biraz uzun oldu meğer ne çok şey anlatasım varmış kusura bakmayın.

Öncelikle çok geçmiş olsun cnm . Lütfen kötü düşunme hemen inş öyle bisey yoktur. Rabbim seni bebeğine bagislasin güzel günlerini görmeyi nasip etsin. Ölüm falan alma ağzına öyle şeyler sen annesin güçlü olmak zorundasın hem biz neler yaşadık geçirdik ne yollardan geçtik öyle hemen pes etmek yok. Guzel düşünelim güzel olsun cnm

Çok çok geçmiş olsun , ALLAH acil şifalar versin korktuğunuza uğratmasın, yavrundan ayırmasın. Hemen kötüyü çağırma temiz gelir inşAllah hemen bırakma kendini. Üzüntüyle bağışıklık zayıflıyor, kızım içim güçlü olmalıyım. Çok iyiyim iyi olacağım de kendini motive et. İnşAllah tez zamanda gönlüne ferahlık verir Rabb İm güzel sonuçlar gelir inşAllah

Öyle tabi canım her doğum kendine has. Ama inan sezeryan korkulacak birşey değilmiş, çok şükür ben öyle tecrübe ettim. Umarım senin için de herşey güzel geçer sağlıkla bebeğini kucağına alirsin

Canım çok çok geçmiş olsun. Aklına kötü ihtimalleri getirme lütfen vücudun direnip atlatacak inşallah ben inanıyorum. Stres herşeye zarar kendini yıpratma. Rabbim şifa versin evladını size, sizi de ona bagislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…