2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Oohhh yarın bol bol bebiş haberleri alıcaz gibi hissediyorum.

Gerisi gelmediyse kanama gibi yani yerleşme kanamasıdır tüp bebek yaptıran yakın arkadaşımda kahverengi lekelenmem var dedi moral sıfıra indi netten araştırdık yerleşme kanaması çıktı hep yinede emin olamadık sonunda bchg de çıktı hamile

İnşallah yarın sizlerden pozitif haberler alalım kızlar ama olmazsa da sakın sakın kendinizden geçip kahrolmak yooook aynen devam tedaviye. Biraz ağlanacak tabi ama herşeyin sonuymuş gibi dünyaya küsmek yok. Pozitif olacağız anne olmak istiyorsak devam edeceğiz bu bizim sınavımız yine olmasa yıkılmak yok elimizden geldiğince tedaviye ve duaya devam

Yok sadece dün yani 8. gün akşam geldi leke çamaşırımda farkettim zaten biraz sonrasında çok hafif ağrı oldu birde bugün çok hafif akıntı şeklinde geldi hafif ağrım var yine sadece şimdi gelmiyor ama inşallah benimkide arkadaşınınki gibi olur canım benimm

Canım benim güzel arkadaşım çok doğru söylüyorsun pes etmek yok Rabbım herşeyin hayırlısını versin inşallah isteyen herkese nasip etsin o duyguyu tez zamanda

Merhaba hanımlar bekleyiş nasıl gidiyor? Ben bugün işe başladım. Cuma test günüm. Zaman çabuk geçer umarım. Gitmeden önce idrar testi yapsam mı kendim diyorum ama korkuyorum çift çizgiyi göremezsem diye. Görme ihtimalini düşününce de çok heyecanlanıyorum :) o anı yaşamayı çok istiyorum çünkü. Hep negatifi gördüm çünkü doğal yolla denerken.. acaba hamile miyim diye diye her ay test yapardım bir de bana ateş basması oluyor böyle yarım saat 1 saat sürüp geçiyor. Olumluya yormak ta istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye ama belirti mi acaba demeden de edemiyorum. Bu yerleşme kanaması herkeste olacak diye bir şey yoktur değil mi? Bende henüz olmadı sizde var mı lekelenme falan?

Canım bence test gününden önce deneme , idrarda daha önce çıkmayabiliyor çünkü boş yere üzülürsün. Burda bi arkadaş öyle olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Sonra kanda pozitifi görmüş ama o arada çok üzülmüştü. Yerleşme kanaması da herkeste olmuyor öyle bir beklentiye girme. Belirtilere çok itibar etmemek lazım kullanılan ilaçlar ve mens döngüsü de gebelikle aynı olabiliyor çünkü . İnşAllah cuma da senden güzel haberler alırız

Merhaba canım hemen hemen yaşadıklarımız aynı bende 2 buçuk yıldır hep bakardım testlere 1 gün geciksin hemen test yapardım büyük bir heyecanla ama sonu hep hüsran tabi negatifi görürdüm. Bugün transferimin 9. günü ve kendime idrar testi yapıp moralimi bozmayacağım diye bir söz verdim ve yapmadım yarın test günüm Rabbim hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın inşallah, trasnferden sonra benide bir anda sıcak basıyordu terliyordum sonrada üşüyordum özelliklede geceleri normalde terlemem ben hiç ama transferden sonra çok terledim geceleri bende 4. günü işe başlamıştım emin ol daha iyi oluyor zaman da çabul geçiyor ve çok fazla streste yapmamış oluyorsun Lekelenme konusunda da oldu bende dün 8. günümde çamaşırımda hafif kahverengi leklenmem oldu sonrasında hafif bir ağrı aynı şekilde birde bugün sabah oldu ama kesildi geri şuan da yok elden dua etmekten başka birşey gelmiyor inşallah bizde tadarız o güzel duyguyu Allhın izniyle, o yüzden hiçbirşeyi kafana takma belitiler değişiklik gösterebiliyor

Aynen canım inşAllah , ALLAH razı olsun

Herkeste yerleşme kanaması olacak diye birşey yok canım aynı kişide yerleşme kanaması olup 2.gebeliğinde yerleşme kanaması olmayabiliyor. Kiminde hiç bir belirti olmuyor. Ama şunu biliyorum en erken gebeli belirtileri adetin gecikmesinden sonra başlıyor yani öncesinde belirti arayıp kendimizi boşuna üzüyoruz inan

Ya yinede çok ümit vermeyim ama sanırım seninki tutmuş gibi görünüyor inşallah yanılmam ama lekelenme onu işaret ediyor Rabbim yarın pozitifi görmeni nasip etsin inşallah

Ya yinede çok ümit vermeyim ama sanırım seninki tutmuş gibi görünüyor inşallah yanılmam ama lekelenme onu işaret ediyor Rabbim yarın pozitifi görmeni nasip etsin inşallah

Ya canım benimmm ayyy çok çok çok aminnnn inşallah hislerin doğrudur yarın güzel haberler veririz sırayla inşallah Allahım pişman etmesin dualarımızı kabul etsin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…