2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merakıma yenik düşmezsem ben de yapmayayım o zaman. Ay hadi inşallah yerleşme kanamasıdır o canım ki bence öyle :) yarın güzel haberlerini bekliyorum

Merakıma yenik düşmezsem ben de yapmayayım o zaman. Ay hadi inşallah yerleşme kanamasıdır o canım ki bence öyle :) yarın güzel haberlerini bekliyorum

Ayy vallahi bende yapacaktim hep ama durdurdum kendimi yapmadım, sende dayanabilirsin inşallah Ayy inşallah canım benim inşallah ya yarın güzel haberleri veririz inşallah Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Dlk2606 cnm yarin beni mutlaka etiketle sonucunla ilgili cnm bi de kacinci gun embriyolar sizlerin yaa bu ucuncu gun ve besinci gun embriyosu arasi fark ne

Dlk2606 cnm yarin beni mutlaka etiketle sonucunla ilgili cnm bi de kacinci gun embriyolar sizlerin yaa bu ucuncu gun ve besinci gun embriyosu arasi fark ne

Bildiririm canım etiketlerim seni Rabbim hayırlısını versin inşallah vallahi canım bende tam olarak bilmiyorum ama 5. Günün hücresi daha çok 3. Günün daha az ama tam olarak bende bilmiyorum canım

Kızlar Günaydın hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah. Kan verdim öğlen 3 buçuk gibi çıkacak arayacaklar beni dualarınızı eksik etmeyin ne olur, hayırlı sonuçlar alalım Allahın izniyle inşallah çok aşırı heyecanlıyım

Oku cnm ins guzel hbr vereceksin yasin oku meryem suresi oku

Kızlaaar çok heyecanlıyım:) daha yolun başı, dün ilk iğnemi oldum. Bismillah dedik başladık, Allah güzel sonuçlara ulaştırsın hepimizi

Bu süreçte bal polen vs takviye almama gerek var mı sizce?
Çok ta fark etmez aslında canım öncesinde takviye önemli iğnelere başladıktan sonra herhangi birşey kullanma bence. Bende arı sütü bal polen kullanıyorum ama tedaviye başlayınca kesicem

Çok ta fark etmez aslında canım öncesinde takviye önemli iğnelere başladıktan sonra herhangi birşey kullanma bence. Bende arı sütü bal polen kullanıyorum ama tedaviye başlayınca kesicem
Sadece yediklerine içtiklerine dikkat et balık ye akdeniz usulü beslen yağlıdan hamur işinden abur cuburdan uzak dur. İnşallah inşallah anne olmak nasip olur canmmm

Anladım canım, çok tesekkür ederim. Keşke iğneye başlamadan alsaydım yaa. Hiç aklıma gelmedi

Canımm hayırlısıyla çok güzel sonuç alırsın inşallah mutluluktan havalara uçarsın Emeklerinin karşılığını alırsın umarım. Bence sen 13:30 gibi ara onları 15:30 çok geç nasıl dayanacaksın :) Öğlene belli olur kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…