2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet ilk denemem 5. gün 2 embriyo transferi oldu yarın 10. günüm test günüm
Ayyy cok heyecanli dimii hepsini yasadim benim 2.denememde oldu kizim ilki dıs gebelik oldu cok yiprandim neyse 2.denemede 10.gun idrar testi aldim sabah ama eve gelince cessret edip yapamadim o kadar zor duki negatifi gormek aksam ustu cesaret edip yaptim ve ciktii Allahimm o nasil bir mutluluktu oyle inslalah rabbim sizede nasip eder

Hiç kafana takma üzülme anim Rabbim nasip ederse her türlü olur icini ferah tut

Ayy ne güzel yaa hayal ediyorum bende hayali bile o kadar güzelki rabbim inşallah yarın gerçeğinide yaşatır çok üzüldüm dış gebelik geçirmenize ama pozitif haber hepsini unutturmuştur, rabbim inşallah 2. kez de yaşatır o mutluluğu. Aminnn inşallah canım

Ben özele gidiyorum ve verdikleri açıklama formunda oyle yazıyor çarşamba dr sorucam yinede. Oysa ki ben ikiz bebiş hayali kuruyordum

Canım sen yazılana dikkat etme bana verilen kağıttada öyle yazıyordu doktoruna sor mutlaka canını sıkma

Hic bir zmaan umutsuzluga kapilmayin simdi olmasi cok zor gibi gozukuyor pskolojikmen ama bi olsun yasadiginiz herseyi unutturuyor size yas kac

Hic bir zmaan umutsuzluga kapilmayin simdi olmasi cok zor gibi gozukuyor pskolojikmen ama bi olsun yasadiginiz herseyi unutturuyor size yas kac

Evet aynen öyle Rabbim herşeyin hayırlısını versin öncelikle tabi inşallh. Yaşım 22

Amin canım hadi bakalım heyecanla bekliyoruz inşAllah hayırlısıyla bhcg yükselmiştir yerleşme kanaması da olabilir bence bunu çok düşünmemeye çalış 1 güncük kaldı sonuçta yarın zaten öğreneceksin, kendimde yapmaya çalışıyorum aynısını ALLAH ım hayırlısıyla tutmuş olmasını nasip etsin...

Ayy aminn inşallah canım benim Allah razı olsun. Ya inşallah çokda takmamaya çalışıyorum birde internette hep yerleşme kanaması diye belitmişler yoğun olmadığı zaman inşallah benimkide öyledir İnşallah sırayla güzel haberler veririz canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…