2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet bende çok istiyorum ikiz olmasını doktor bize direk 2 embriyo transfer etti transferden önce ayak üstü konuşmuştuk 2 olacağını söylemişti İnşallah sanada iki olurr
Demekki özel de yapılabiliyor canim icin biraz rahatladı sagol. Ayrıca yaşını okuyunca cok şaşırdım

Demekki özel de yapılabiliyor canim icin biraz rahatladı sagol. Ayrıca yaşını okuyunca cok şaşırdım

Canını sıkmana gerek yok söylersin doktoruna hayırlısı olsn hepimiz için inşallah. Evet genelde şaşırıyorlar herkes daha büyüktür diye düşünüyor

Olgun ve guzel konuşuyorsun ondan sanirim Rabbim nasip eder de ınsallah yarin pozitifi gorursun ve guzel haberlerini aliriz.

Çok teşekkür ederim canım galiba Allah razı olsunnn aminn inşallahh Rabbim hepimize nasip etsin kısa zamanda inşallah

Ay seninde mi yarın haydi bakalım hayırlısıyla bi pozitif de senden bekliyoruz inşAllah :)

Busgok0606 ile aynı saatte yumurtalarımız toplandı yumurta büyütme aşamasında aynı denk geldi kontrollerimiz transfermizde aynı anda yapıldı yarında hastanede buluşcaz hayırlı haberler alırız inşallah Rabbim hepimize güzel haberler verdirsin inşallah

Günaydın kızlar dün aksam ignemi yapamadim aslinda hic acımıyor ama kendi kendime yapmak tuhaf geliyor k.validem geldi ona yaptırdım
Bir kere yapınca sonra alışıyosun aslında ama kendin yapamıyorsam zorlamanında anlamı yok yeterki saatini kaçırma canım

AAA yerleşme kanamasıdır diyorum başka da birşey demiyorum

AAA yerleşme kanamasıdır diyorum başka da birşey demiyorum

Ayyy ağzından bal damlıyor valla gerçekten öylemidir diyorsun yaa hafif de ağrım var korkuyorum bir yandan ama bir yandan da heyecanlıyım içim rahatladı ama şimdi ya canım benim Allah razı olsun sende inşallah öyledir yaa

Sizden ikiz bir pozitif haberi bekliyoruz o zaman Bende yarın teste gideceğim

Hocalar ikiz ya hastalara da sirayet ediyor demek ki bu durum :)) kızlar inşAllah güzel olur haberler olmazsa da canımızdan önemli değil yıkılmak yok destek olalım birbirimize

Aynen öyle canım benim yıkılmak pest etmek yok Rabbim öncelikle hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…