2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Inşallah vardir alırsın canım ben de faceye koydum sanırım arkadaslarimiz bana surpriz baby shower yapacaklar bi umut belki bundan alirlarrrrr

Ahh baby shower cok icimde kalacak insallah alırlar canım yanına da alışveriş listesini atsaydın belki toplar gelirlerdii aaa yanlışlıkla onu da mı atmısııım neyse almıssınz cok sagolun derdin iste bu kadaar

speedy-gonzales canım sen ergo bayb nin kangurusunu da tavsiye etmişsin
Nasıl bi ürün, ne kadar kullandın? Fiyatlarına baktim da en uygunu 500 TL. Çok geldi bana ama degermi

Para verip verdiğim paranın hakkını aldığın ürünlerden birisi işte canım ben yarı fiyatına aldım o zaman tek bordo renk kalmış satılmamış 250 tl gibi ücrete aldım. 6 aylıktı kızım arabaya oturmuyordu sonra 2 yaşına kadar hep bunla gezdik. 3 Aydan itibaren oturtabilirsin ama istersen extta ücret ile yenidoğan aparatını alıp doğar doğmaz kullanabilirsin de

Hmm.cok iyiymiş. Peki konforlu mu yani belin vs agriyor muydu. 2 yas baya büyükmüş. Acaba indirimli bulabileceğim bir yer var midır. Eşim çok istiyor kanguru.

Hmm.cok iyiymiş. Peki konforlu mu yani belin vs agriyor muydu. 2 yas baya büyükmüş. Acaba indirimli bulabileceğim bir yer var midır. Eşim çok istiyor kanguru.

9_10 saat falan taşıyordum düşün onda uyuyordu ve kızım hiç zayıf olmadı 15-16 kg taşıyordum.
İkinci el siteler var tutumluanne mesela oradan bakabilirsin. Kışın iyi oluyor takıyoedjm ona üstüne battaniye yağmur da yağsa bir şemsiye işimizi görüyordu
Ben ilk baş için sling aldım oda uzun vadeli taşıyormuş ama denemedim daha hiç arkadaşım kullanıyor ondan duydum.

İnstagram ergonaby muadili var 150-200 tl ama kumaş olarak kesinlikle aynı değil taşıması nasıldır hiç bilmiyorum

Annebebeksepetimonline diye instagramda bi sayfa. 180 tlye yaptirdim canim. Bunu azcik bisi giydirip sonra saklamayi planliorum

Annebebeksepetimonline diye instagramda bi sayfa. 180 tlye yaptirdim canim. Bunu azcik bisi giydirip sonra saklamayi planliorum

Teşekkürler.. Ben de öyle düşünüyorum , fotoğraf çekiminde filan giydirip sonra hatıra saklamalık..
Ben de instagramda bir sayfada beğendim, bir triko olan, bir de penye olan seti var, hangisi daha mantıklı kararsızım..
Senin yaptırdığın sayfaya da bakayım bir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…