2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

başka sitede
Başka bi sitede gördüm daha uygun
Screenshot_2017-09-27-10-05-29.jpg

Screenshot_2017-09-27-10-05-29.jpg

Kızlar günaydın bebek bezlerinin Tümünde Migros ta 2. Si %50 indirimli . Tane hesabı yapamadım ama epey uyguna geliyordur . Geçen haftalarda bir arkadaşın önerisiyle Kipa dan 1 numara bez almıştım . Şimdi de gidip 2 tane 2 numara almayı düşünüyorum. Stok yapmak isteyen hatunlara duyurulur .

Aranızdaki o arkadaş benimmmmmm:)

Aynenn canım kipa indirimi süperdi 37 kurus gördu bu gözler

O zaman bi de Migros gidelim 2 ya da 3 numara alırım heralde yine böyle ise tane fiyati:KK66:

Loobex marka benimki memnunun/
Bende arastırma yaptım canım loobex kafama yattı sonucta hepsi dijital aynı işi görecek babymall de de daha uygundu galıba bende bunu alıcam. Isı ölçer derken bu şeymi nem sıcaklık ölçer gerçi hepsi var galiba

Eki Görüntüle 2049403

Eki Görüntüle 2049463 Eki Görüntüle 2049464 bu da bizim hastane cikis setimiz. Yarin kargoya cikacakmis:)
Güle güle kullansın canım cok tatlı

kızlar ben dun seker ıcın dıyetısyene gıttım 1800 kalorılık dıyet lıstesı aldım bugun ılk uygulama gunum dua edın ınsulıne gerek kalamdan ınsallah kurtulayım bu birdi:) ikinci ben e bebek dıye yola cıkıp babymall de buldum kendımı :) 100 lıraya 25 lıra ındırımden faydalandık :) mınık bornoz takımı aldık . burun asprtoru aldık fotoları atayım ınsallah yarın :) bebek arabalarına da baktık chıcco lıte way plus u tavsıye ettıler tabıkı fıyat yukseldıkce degısıyor ama uygun ve en guzelı bu dedıler bayanlar ıcın tasıması toplaması en kolay buymus :)
Kummkummummm Allah yardımcın olsun bende o şekerden çok korkuyorum çünkü çok tatlı yiyorum. babymall istanbul yolundakınemi gittiniz bende oraya gıtmeyı dusunuyorum. burun seysı hangısını aldn. ben dun sıtesını actım bır lıste cıkardım. orda mesela emzirme minderi şeysi seti 55 e gördüm bana daha ındırımlı geldı önlükle. sonra kanguru var indirimde 59 a bırde banyo malzemeleri orası bana daha uygun geldiateş ölçer vesayrede ordan alıcam gibi

Cnntksm Cnntksm canım ben cukurambardakı subesıne gıtım gercekten de uygun geldı bana abartılı fıyatlar da var ama uygun genel olarak chıcco nunkını aldım ve e bebekdekı bebedor ıle fıyatları aynı ıdı ustelık ınıdırmsız fıyatı ebebek dekı ıle aynı gıbıydı bende chıcco alayım daha ıyı ddım kendımce :)

Cnntksm Cnntksm canım ben cukurambardakı subesıne gıtım gercekten de uygun geldı bana abartılı fıyatlar da var ama uygun genel olarak chıcco nunkını aldım ve e bebekdekı bebedor ıle fıyatları aynı ıdı ustelık ınıdırmsız fıyatı ebebek dekı ıle aynı gıbıydı bende chıcco alayım daha ıyı ddım kendımce :)
ay kuzum güle güle kullan aslında çukurambardaki mağazada iyidir aynı ürün ama semt önemli gerçekten. istanbul yolunda sıra sıra babymall mınıcıty ebebk varmıs oralara baksammı dıyorum

ay kuzum güle güle kullan aslında çukurambardaki mağazada iyidir aynı ürün ama semt önemli gerçekten. istanbul yolunda sıra sıra babymall mınıcıty ebebk varmıs oralara baksammı dıyorum
bende gıdıcem oraya bı gun ınsallah sımdı ufaktan alıyoruz malum kıslık urunler ındırıme gırseydı :))

bende gıdıcem oraya bı gun ınsallah sımdı ufaktan alıyoruz malum kıslık urunler ındırıme gırseydı :))
sımdı kışlıklar yok demi evler sıcak oluyor aslında cok kalın almasakmı dısarı seysılerı kalın olsa. bıde dısarı cıkarkene tüylü tulumlar var onlardanmı alsk

Bende arastırma yaptım canım loobex kafama yattı sonucta hepsi dijital aynı işi görecek babymall de de daha uygundu galıba bende bunu alıcam. Isı ölçer derken bu şeymi nem sıcaklık ölçer gerçi hepsi var galiba

Biz e bebekten aldık fiyat hiç hatırlamıyorum 100 küsürdü , 3 sene olmuştur
Vücut sıcaklığı ve yemek sıcaklığı ölçüyor banyo suyunu da ölebilirsin

triko olanini gormedim. Hangi sayfa bende bi bakayim

tesekkur ederim canim. ❤
Florijebaby canım.. Penye olan 10 parça, 275 TL dedi, triko olan 5 parça takım, 300 tl.. Gerçi soralı bayağı oldu fiyat değişmiş midir bilmiyorum.. Üstü nakışlı filan çok tatlı ama ❤

Park yatağı ne renk alsak diye düşünüp dururken hepsiburadadaki indirimi kaçırdık yaa :skandal::KK48:
Ya ben de dün akşam bir şeyler attım sepete, mustela şampuan, bebe yağı VS.. Sonra başka ne alsam diye bakınırken indirim bitti,kalakaldım öyle.. Neyse ki küçük parçalar olduğu için çok üzülmedim..

Aranızdaki o arkadaş benimmmmmm:)

Aynenn canım kipa indirimi süperdi 37 kurus gördu bu gözler

O zaman bi de Migros gidelim 2 ya da 3 numara alırım heralde yine böyle ise tane fiyati:KK66:

Kipa indiriminden benim de senin sayende haberim olmuştu canım.. 1 tane 1 no, 2 tane de 2 no almıştım.. 3 numaralara bakmaya başlasam mı:KK9::KK9:

X