2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar ben otri bebe nazal burun aspiratoru diye not almisim muhtemelen forumda bazi yorumlara denk gelmisimdir. Kullanan oldu mu aranizda?
Siz hangisini aliyorsunuz
Bu sefer aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ama kızım da Ocak doğumlu en çok kullandığımız şeyde Bebedor aldım bu sefer burunlar tıkanmaz inşallah

https://www.babymall.com.tr/urun/doctor-bebe-gobek-bakim-seti-drb-49030
Kızlarr bunu gördünüzmü gereklımı sız nasıl temızlıceksınız

ben bunu çok aradım e bebekte kaldırıldı dediler.
Burada tükenmiş zAten , bulursam alacağım enfeksiyon kapmaması için iyi oluyor illa kullanılacak bir şey değil tabi

Aynen bizde ilk gün ya da diğer gün mutlaka yikariz sonra göbek düşünce tekrar canım

Bende öyle yaparım sokra 2 günde 1 yıkarım mutlaka

ben bunu çok aradım e bebekte kaldırıldı dediler.
Burada tükenmiş zAten , bulursam alacağım enfeksiyon kapmaması için iyi oluyor illa kullanılacak bir şey değil tabi

Bende öyle yaparım sokra 2 günde 1 yıkarım mutlaka
Canım göbeğin düşüp düşmemesi bebeği etkilemez biz yikariz

Kızlar ben az önce bebek sampuanini sipariş verdim. Burts Bees Organik bebek şampuanı yine Burts Bees Pişik Kremi ve Mustelanin Yeni dogan sampuanini aldım. Burts Bees'i Allah nasip ederse kizima kullanıcam diğerini de komik gelecek size ama kendime aldım haha internette bebek sampuani kullanan yetiskinleri gorunce:halay:

Kızlar ben az önce bebek sampuanini sipariş verdim. Burts Bees Organik bebek şampuanı yine Burts Bees Pişik Kremi ve Mustelanin Yeni dogan sampuanini aldım. Burts Bees'i Allah nasip ederse kizima kullanıcam diğerini de komik gelecek size ama kendime aldım haha internette bebek sampuani kullanan yetiskinleri gorunce:halay:

Hadi Güle güle kullan canim

Bende roxy bitkisel toz deterjan aldım bebesime:)

o kadar iyi anlıyorum ki seni. Sinirlendiğim zaman resmen orta yerimden çatlayacak gibi hissediyorum o kadar yoğun yaşıyorum sinirimi :) sorsan o kadar önemli bi mevzuda olmuyo ama zor sakinleşiyorum. Normalde bu kadar sinirli biri değilim ama resmen hakim olamıyorum kendime. Böyle anlarda mutlaka başka bişeyle kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Çünkü geçmiyo başka türlü. Sonrada pişman oluyorum bu bebeğime zarar verir mi diye. Ama son zamanlarda biraz daha sakinim galiba gittikçe azalıyo
Benim de normalde sinir olacagim seyler ama o olmasa o siniri yasayacak baska seyler buluyorum. Hatta bazen hicbisey. Mesela dun esimin isten gelmesine yakin tamamen sebepsiz olarak asiri sinirli hissettim kendimi ve disari attim kendimi sen gecerken beni oldugum yerden alirsin diye. Normal degil mesela su an sinirden sonra ki asiri yorgunluk halini yasiyorum.
Kendimi kampa almaya karar verdim. Bu ben degilim ve rahatsizim. Umarim carcabuk toparlarim kendimi de bir de bebegim kotu etkileniyor mu acaba diye vicdan azabi cekmem

Diger borulu olanla da halledilebilir sanırım canım ama dersen ki amaan onla cekmeye uğraşamam o zaman bu kolaylık oluyor kuzenim kullanıyordu ordan biliyorum hemen hupp diye cekiveriyor :)
Canım bunlarda basligi degistirmek gerekiyor ya sürekli kullanilmaz ondanda alırım ufak seylerde kullanirm dezenfekte etmesi daha kolay diye

Hadi Güle güle kullan canim

Bende roxy bitkisel toz deterjan aldım bebesime:)
Hangi kokulusunu aldin canım ben bahar cicekleri olani aldim cok sevdim

Canım bunlarda basligi degistirmek gerekiyor ya sürekli kullanilmaz ondanda alırım ufak seylerde kullanirm dezenfekte etmesi daha kolay diye

Hangi kokulusunu aldin canım ben bahar cicekleri olani aldim cok sevdim

Hemen bakayım canım

1506450858079-642233430.jpg

Buymus :)

Aynısı galiba canım altta küçücük yazıyor bulanik çıkmış göremedim tam ben küçük ilac kasigiyla 2 tane koymustm 5-6 parça icin fazla geldi tabi ama bir makineye iyi gelirmi bilemedim o ilac kasigi 1 yemek kasigi vardır az dimi sanki böyle söyleyince az geldi birde sen nasıl yikicaksin renkliler ve beyazlar olarak iki şekildemi

Aynısı galiba canım altta küçücük yazıyor bulanik çıkmış göremedim tam ben küçük ilac kasigiyla 2 tane koymustm 5-6 parça icin fazla geldi tabi ama bir makineye iyi gelirmi bilemedim o ilac kasigi 1 yemek kasigi vardır az dimi sanki böyle söyleyince az geldi birde sen nasıl yikicaksin renkliler ve beyazlar olarak iki şekildemi

Sende güle güle kullan canım :) roxyden kullananlar gayet memnun yorumlara göre inşallah sende memnun kalırsın kıyafetleri yıkayınca bizede söylersin :)

Aynen canım. Bahar cicekleri diyor :)

Hem renkli hem beyaz için kullanacagim bunu ama yıkarken ayrı atarım :)

34. Haftadan itibaren calismayacagim inşallah o hafta yıkama ütüleme:)

Yrumlari yazarım. Yine inşallah:)

Aynen canım. Bahar cicekleri diyor :)

Hem renkli hem beyaz için kullanacagim bunu ama yıkarken ayrı atarım :)

34. Haftadan itibaren calismayacagim inşallah o hafta yıkama ütüleme:)

Yrumlari yazarım. Yine inşallah:)

Canoo ben de bundan aldıım hatta bebise bişy almadan evvel bunu almıştım ne biliyosam sanki :dondurma: ama sevindim dogru almışım nası kullancaz bunuu ne kadar koycaz bi de sadece bunu mu koyucaz baska hicbi sey yok muuu :eğlence: (çohoşuma gitti bu emoji :halay:)

Canoo ben de bundan aldıım hatta bebise bişy almadan evvel bunu almıştım ne biliyosam sanki :dondurma: ama sevindim dogru almışım nası kullancaz bunuu ne kadar koycaz bi de sadece bunu mu koyucaz baska hicbi sey yok muuu :eğlence: (çohoşuma gitti bu emoji :halay:)

Aynen canım yumuşatıcı gerek yokmuş

Çift durulama yapacakmisiz bebek kıyafetlerini yıkarken :)

Ne kadar koyacağız arkasında yazmışlar bi şeyler oradan kopya cekeriz

Bi de ne diyoruz

Yaşasın deterjan kardeşliği hahahaah

Aynen canım yumuşatıcı gerek yokmuş

Çift durulama yapacakmisiz bebek kıyafetlerini yıkarken :)

Ne kadar koyacağız arkasında yazmışlar bi şeyler oradan kopya cekeriz

Bi de ne diyoruz

Yaşasın deterjan kardeşliği hahahaah

Bu arada simdi bisey paylaşıcam -paylasabilirsem- ona gelebilecekler olur mu acep Ankara'dan sen calısıyodun dimi bi haftasonum boştu bakayım ne zamanmıss

Bu arada simdi bisey paylaşıcam -paylasabilirsem- ona gelebilecekler olur mu acep Ankara'dan sen calısıyodun dimi bi haftasonum boştu bakayım ne zamanmıss

Aynen canım hafta ici çalışıyorum bazen cumartesi de gidiyorum ama her cumartesi değil

Bu cumartesi temizliğe teyze gelecek ama

Merak ettim neymiş paylas bakalım inşallah ayarlayabilirim:)

X