2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Icinizde sleepy marka bez alacak olan var mı ben onla baslicam sorun çıkmazsa devam edicem de neden sordumun sebebi indirimine denk gelince haber verelim birbirimize diye ebebek civil gibi yerlerde 19.95 suan 1no da 80 tane var daha uygunu bir kere jokerde denk gelmistim baska yerlerde marketlrde falan gorursek alicaklar olarak haberleslim:halay:

http://www.hepsiburada.com/prego-ba...rki-kirmizi-p-AILEDALPA8024KR?magaza=Minikoli
9658258063410.jpg

kızlar bir çılgınlık yapıp park yatağı aldım. uzun zamandır bakıp beğeniyordum inşallah pişman olmayız
@Lilyumm_ indirimi haber verdiğin için teşekkürler
Canım bende bunda karar kıldım morunu beğendim hatta sen kırmızımi tercih ettin gelince acip bakarsan yaz bana etiketle olur mu

evet canım kırmızıyı diğerlerinden daha iyi geldi. gelince paylaşırım alacaksan biz 383 tlye aldık %17+%20 indirimden faydalandık bence güzel indirim
Mor rengi cok seviyorum ama ikinci nasipse olursa erkek oldu diyelim mor abestmi durur çünkü saglam kalirsa onada kullanirm ileriyide düşünmek lazım bilemedim
Ben kasim sonu gibi alicam anca canım simdi alamam malesef

Teşekkür ederim beğenmene sevindim. Lansinioh elektrikliyi bende düşündüm açıkçası ancak bayağı bir yorum okudum. Yorumların bir çoğunda elektriklinin çekim kuvvetinden pek memnun kalmadıklarını yazmışlar. Manuel'i daha bir çok övmüşlerdi. Bende ilk etap olarak manueli 52 tl gibi bir fiyata n11.comdan aldım. Belki sütüm az olur yada fazla kullanmam gerekmez diyerekten fiyatı uygun olduğu için manueli tercih ettim. Eğer düşündüğümden çok ihtiyaç oluyorsa doğumdan sonra elektrikli alırım diye düşündüm.
Bende de pek kıyafet yok sadece 2 parça hastane çıkışı 3-4 zıbın ve yelek var. Eşim getiren olur en sona bırak ihtiyaç oldukça alırsın kıyafeti diyip beni frenliyor şuan :)
Güzel günlerde sağlıkla kullanalım hepsini inşallah

10 aylıkken kızımı bıraktım işe başladım ve kalan 13 ay boyunca manuel kullandım süt geldikten sonra manuel daha rahat oluyor.
elektrikli de ilk başlarda kullandım arasındaki tek fark birisinde sen kuvvet uygulamıyorsun üstelik kullandığım madela çiftli ( en iyisiydi) manuel almakla iyi yapmışsın. inşallah bol bol olur buzluğa atarsın :dua: bu arada manuel pompam avent alt kısmı biberon altı içinden biberon ucu da çıkıyore mesela biberon almak isteyen varsa böyle alıp hem biberon hem süt sağma 1 taşla 2 kuş yaapbilir
P pinkbrain sana da fikir olsun diye etiketledim.

Gecen yil 11 kasim alisverislerim cok gec geldi onu belirteyim oncelikle. Cunku herkes deli gibi aliaveris yapio. Fiyatlar yuzde 70 oranlarina kadar dusuyo. Ben 200 lu fiyatlardan dusmesini bekleyip indirimle 130 kusure aldim canim. Ama ikili. Sirt cantasi baya buyuk. Bide kucuk beslenme cantasi gibi bez mama cantasi var

bide yalnış hatırlamıyorsam eğer yılbaşı tatilinde ve öncesinde gönderimler falan duruyor..
ValentinusNF ValentinusNF

Mor rengi cok seviyorum ama ikinci nasipse olursa erkek oldu diyelim mor abestmi durur çünkü saglam kalirsa onada kullanirm ileriyide düşünmek lazım bilemedim

Bebek arabasını seker pembe olarak niyetlenmistik derken bugun bi arkadaşla görüştüm. Arkadaşının 6. Ayda bebeğinin kız degil de erkek oldugunu öğrendiklerini duyunca pembe oyle pek de sey degil yaaaa cok da şaapmamak lazm didim :KK70:

https://www.e-bebek.com/bebedor-klinoz-burun-aspiratoru-yedek-uc-p-bdo-565

https://www.e-bebek.com/bebedor-klinoz-burun-aspiratoru-p-bdo-563

Bu ikili indirime girmiş kızlar annemlere geçince alicam stokta varsa tabi yorumlara baktım iyi gibi bir kutu yedek ucta yeterli sanırım suyunuda zamani gelince eczaneden alırım

otri bebe kullanıyordum bu sefer bebedor aldım.
ama o yedek uçlar insanın ömrünü yiyor kış bebeği olduğu için sürekli tıkanık burun oluyor. devamlı da değiştirmek lazım.
bir yerde gördüm o uç kısmı bildiğin sünger ve hiç bir özelliği de yok onu yerine bulaşık süngeri koymuş valla çokta zekice

Acıttı mı göğsünü canım? Bir de tek göğüsü sağma süren ne kadardı? Arabada sağıp dışarıda gezerken biberonla bebeklerine süt içirenler varmış, demek ki çok uzun sürmüyor süt sağma manuel olarak?

geceleri kadın olarak cevap vereyim:eek:
ilk başladığında damla damla geliyor genelde max 20 dk tek gögsü boşaltırsın.
işyerinde öyle yapıyordum bana yetiyordu 20 dk 160*170 cc çıkıyordu.
zaten diğer gögsümü emmedi hain domdom bir süre sağdım sonra süt kesildi:KK53:

Niye abes olsun bence o da çok güzel eşim de kırmızı çocuğu agresif yapar dedi ama bence şık görünüyor

Canım herkes inşallah 2018de
anladım canım güzel günlerde bolca uyku ilke uyusunlar inşşlah :nazar:

Bu deşiklerimin çoğunu almadım Emzirme sütyeni almadım Mesela sadece o fiyata şaşırdım Öyle dükkan falan değildi kutu içinde satıyordu aldım hemen girişten

Kesinlikle canım deneyip göreceksin benim hep söyledim kendi deneyimim Emin önüne gitmeden önce mutlaka detaylı bir araştır çok karışık değişik bir yer mesela tekstil ürünleri havuzlu han da ucuz kısmet bebe ve babycity vardı hatta babycity akrabamız. Böyle süsler de var orada kapı süsleri Hediyelikler babycity yanındaki süsçü de akrabamız ama oradan almanı önermem. En alt katta bebek arabası yatak örtüsü park yatak gibi büyük eşyalar var

Bu grup açıldığından beri hep söyledigim şey bu ilk kez alırken Travers sistem mükemmel geliyor böyle dışarı çıkıp onla yürümek gezmek dolaşmak sonuçta ilk çocuğun keyif alayım istiyorsun ama sonrası tam da arkadaşının söylediği gibi bir süre sonra maksimum bir yaş diyorum puseti ya da başka bir arabaya geçiş yapıyorsun

Okul işi aya göre hesaplanıyor ya kaybetmiş olmuyor şöyle söyliyim bu senede verebilirdik okula ben istemedim ayı tutuyordu ama seneye tam olacak

O zaman ben de ocakciyim artik :))

ValentinusNF ValentinusNF canim insan bi yandan ciksin da sevelim diyor ama anneler ilk aylarda hamileligi mjmla arayacaksiniz diyor :)
Saglikla gelsinler de gerisi bos

Bebek arabasını seker pembe olarak niyetlenmistik derken bugun bi arkadaşla görüştüm. Arkadaşının 6. Ayda bebeğinin kız degil de erkek oldugunu öğrendiklerini duyunca pembe oyle pek de sey degil yaaaa cok da şaapmamak lazm didim :KK70:
Belki oglum olursa oda mor sever :KK48:
Ayy o degilde ben hep kiza göre aldım sonradan erkek çıkması şok eder kucağıma alana kadar kendime gelemem sanırım :KK53:

otri bebe kullanıyordum bu sefer bebedor aldım.
ama o yedek uçlar insanın ömrünü yiyor kış bebeği olduğu için sürekli tıkanık burun oluyor. devamlı da değiştirmek lazım.
bir yerde gördüm o uç kısmı bildiğin sünger ve hiç bir özelliği de yok onu yerine bulaşık süngeri koymuş valla çokta zekice
Nasıl oluyormus peki canım sungerle yapmak yani
Bir kutu yedek alsam iyidir heralde sonrasi alisinca sunger yontemini ogrenip onu denerim

Niye abes olsun bence o da çok güzel eşim de kırmızı çocuğu agresif yapar dedi ama bence şık görünüyor
Renklerin etkileri var aslında canım ona da dikkat etmek gerekiyor şöyle bir bakınca
Kırmızı mor arasında kaldım ama mor daha agir basıyor ikiside süper duruyor bence canım saglikla mışıl mışıl yatarlar icinde insaAllah

Emzirme yastığımız 20 tl mal ettik
aslında ben bunu kızım için yaptırdım malum doğsa da kucağıma alsam diyor böyle üstüne koyunca daha sağlam oluyor

Eki Görüntüle 2048814
Diktirdin mi hazir mi aldın canım bende alicam kısmetse sonra oturtmak için falanda kullanirm

ilk aldığın kutuda 3 tane yedek oluyor
Bende yapmadım ama içindeki sünger boyutunda kesip takacağız basit gibi geld bana
Netten inceliyim canım sağolasın

X