2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Baya profesyonel isi olmus. Ellerine saglik yengenin canim
evet eli çok yatkın böyle şeylere , 2 tanede minder gibi bir şey diktirdim.
evde koltuk üstünde yattığında altına koymak için kızımdan vardı zaten kılıf dikti birisi bende birisi annemde kalacak.

Ben hazır alicam canım 50tl falan var dikmeyi becerebilirmyim bilmiyorum kalibini kaydetmistm ölçüler var

elin yatkın ise bursa pazarından al kumaş aynı yerde elyafta var dik gitsin.

evet eli çok yatkın böyle şeylere , 2 tanede minder gibi bir şey diktirdim.
evde koltuk üstünde yattığında altına koymak için kızımdan vardı zaten kılıf dikti birisi bende birisi annemde kalacak.

elin yatkın ise bursa pazarından al kumaş aynı yerde elyafta var dik gitsin.
Nevresim yastik kılıfi falan dikicem canım becerebilirsem onlar düz dikiş ama bu donemecli ya ondan supheliym yapamam diye

aklıma gelmişken sorayım.
Oğlum sağ tarafımda genelde , ilk hamileliğimde de sol taraftaydı sizde de böyle bir hissetme var mı ? Hangi tarafınız da.
Sağda olmasına çok sevindim doktora gidince değişir mi diye soracağım

Canım benm de hep sagda anca bazen kayıp sola dogru tekmeledigini hissediyorum ama kafa sagda

Belki oglum olursa oda mor sever :KK48:
Ayy o degilde ben hep kiza göre aldım sonradan erkek çıkması şok eder kucağıma alana kadar kendime gelemem sanırım :KK53:

Ay ben de gelemem eminim cocugum da gelemez her seyim pembe bu ne diye :))

Canım benm de hep sagda anca bazen kayıp sola dogru tekmeledigini hissediyorum ama kafa sagda

Ay ben de gelemem eminim cocugum da gelemez her seyim pembe bu ne diye :))
Evet onu bende istemiyorum canim kizsa hep pembe erkekse hep mavi olmasını ama beğendigim yatagin moru varkende mor delisi olarak karsi koyamayabilirm sanırım:KK48:

evet içine önce tülbentten astar yaptılar. sonra üstüne bu mavi olanı diktiler fermuarda taktı.
Ohh süper canım ellerine sağlık yapanın iste en guzeli el emegi aslndada bakalım belki eski bir tişört kumas falan birseyle deneme yaparım olursa kumas alir dikerim

X