2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Adsız.png
21150468_1831964320165746_2178007165437170196_n.jpg

B Belkibiumut canım alışveriş sayfasına paylaşmak daha doğru olur diye buraya ekledim.

Eklentiler

• 21150468_1831964320165746_2178007165437170196_n.jpg
    21150468_1831964320165746_2178007165437170196_n.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 28
  • Adsız.png
    Adsız.png
    586,3 KB · Görüntüleme: 34
Oda takımı çok güzel canım hayırlısıyla sağlıkla gazsız kullansın inşallah çok beğendim ilk çocuk değil galiba kaçıncı bu
İlk cocuk canım ya:)) birde erkek babası cok heycanlı yoksa şimdiden odasını alırmıydı? ah erkekler ah...
sağol canım benim cümlemize canım... rahat geçer inşallah

İlk cocuk canım ya:)) birde erkek babası cok heycanlı yoksa şimdiden odasını alırmıydı? ah erkekler ah...
sağol canım benim cümlemize canım... rahat geçer inşallah
Resimde kız görünce ikinci sandım ahah aynen dediğin gibi bu erkekler ne kadar rahat ne sinir bozucu o kadar heves ettik hamile kaldık bebiş bekliyoruz her şeye acele etme alırız ne gerek var falan çok daraliyorum

Resimde kız görünce ikinci sandım ahah aynen dediğin gibi bu erkekler ne kadar rahat ne sinir bozucu o kadar heves ettik hamile kaldık bebiş bekliyoruz her şeye acele etme alırız ne gerek var falan çok daraliyorum
canım resimdeki yiğenim meleğim benim :) vallahi bizde tersi ben acele etme diyorum eşim cok aceleci... Hafta sonu sadece bakmaya gidelim diye ikna etti beni... Aldık çıktık... Neyse mobilya KDV indirimi bu ay sonunda bitceğinden pek itiraz edemedim. eninde sonunda alacaksan indirimli almak daha iyi.
Puset ve park beşik oda takımının yanında hediye aldık canım.

canım resimdeki yiğenim meleğim benim :) vallahi bizde tersi ben acele etme diyorum eşim cok aceleci... Hafta sonu sadece bakmaya gidelim diye ikna etti beni... Aldık çıktık... Neyse mobilya KDV indirimi bu ay sonunda bitceğinden pek itiraz edemedim. eninde sonunda alacaksan indirimli almak daha iyi.
Puset ve park beşik oda takımının yanında hediye aldık canım.
Ay ne güzel hediye olması o zaman her şeyi al canım aceleci olması bazen iyidir
Bende Kasımda basliyacam hazırlıklara inşallah

Ay ne güzel hediye olması o zaman her şeyi al canım aceleci olması bazen iyidir
Bende Kasımda basliyacam hazırlıklara inşallah

aslında en ideali Kasımda hatta doğduktan sonra almak... Benim ilk gebeliğim 10 Haftalıkken kalbi durdu. Bu sebeple cok temkinliyim. Hiç bişey almadım henüz kıyafet vs.

aslında en ideali Kasımda hatta doğduktan sonra almak... Benim ilk gebeliğim 10 Haftalıkken kalbi durdu. Bu sebeple cok temkinliyim. Hiç bişey almadım henüz kıyafet vs.
Bende öyle düşünüyorum canım Rabbim bizleri ve bebislerimizi korusun inşallah bı kaç parça şey alırsın hazırlığını yaparsın diğer şeyler sonrada alınır ama insan heves ediyor heyecanı hazırlığı bambaşka ❤️

Ben hiç cm ile almadım
3-6 ay aldım genelde e benekten ve diğer mağazalardan prematüre kıyafete çok ihtiyacımız olacağını sanmıyorum.

Bende cmlere bakmiyodum carteersdan yenidogan olarak geciyodu hastane cikisi niyetine aldim oda cok kucuk geldi gozume elime gecince.Bilemedim bi bakicam detayli

X