2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bebekler genelde 50 52 cm doğuyor

Ama 48 doğan arkadasimin kızı ile 56 doğan eşimin arkadaşının kızı da var :)

Benim arkadasimda sonradan gidio premature takim almak zorunda kalmis yenidoganlar buyuk gelince isimi garantiye alip degistirmeye karar verdim yazik gunah ucuz seylerde degil en azindan bi ay giysin:olamaz::KK48:

Ayy o hastane çantası hazirlma şeysi beni cok heyecanlandiriyor Karnım büyümüş bebegime kavusmam yaklasmis falan süper ya:KK68:

aynen canım o hazır olunca zaten gelsin artık Bebek diye bekliyorsun heyecanla..

Bende cmlere bakmiyodum carteersdan yenidogan olarak geciyodu hastane cikisi niyetine aldim oda cok kucuk geldi gozume elime gecince.Bilemedim bi bakicam detayli

Bazı mağazalar sırf öyle satıyor Benimde kafam karışıyor valla

50 52 bodyler ama digerlerinin cmlerine bakmamistim ya gercekten bebekler cok kucuk doguyo yada benim gozumde bi sorun var :)
Standar çocuk genelde 50-52 doğuyor ama mesela kızım 54 cm doğdu. Bizim genelde kıyafetler 3-6 ay büyük aldım çok minik yok bizde

aynen canım o hazır olunca zaten gelsin artık Bebek diye bekliyorsun heyecanla..

Bazı mağazalar sırf öyle satıyor Benimde kafam karışıyor valla

Standar çocuk genelde 50-52 doğuyor ama mesela kızım 54 cm doğdu. Bizim genelde kıyafetler 3-6 ay büyük aldım çok minik yok bizde

Elimde kalmasalar iyiydi :))

Bende 56 cm aldım ilk aldıklarımı
Bundan sonrakileri 3/6 ay alırım
Markaya göre kalıplarda değişiyor
Cokta yığmayacağım ihtiyacım olursa alırım

http://www.civilim.com/guneysan-citir-besik-lila

Kızlar bu nasıl sizce beni ne kadar götürür almış olsam mor seven biri olarak bayıldım fiyatida uygun ama deger mi bilmiyorum öyle bakiniyorm zaten kuzenimin besikten vazgeçtim annem gerek yok dedi vardir bir bildiği diye tamam dedim

Dört beş ay yatar galiba cnm
Civilde böyle bişey görmüştüm bende
Annenlerde kalacağın gibi bence ideal istediğin yere tasırsın oda oda

@NehirAsya Canım icine sinmediyse degistir fisi duruyormu gerci netten aldin sanırım ama degisim olur yinede ya da iade falan

Ben cogu seyi netten aldim boyle bi aliskanligim var ne yazikki ceyizdede ayni seyi yapmistim :)) bi takimi ayirdim degistirmek icin ustunde cm bile yazmiyo cok minik geldi gozume bakalim magazaya gidnce anlicam :)

X