2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kuzenimde sepet besiklerden varmış oglundan kalma 6-7 ay götürür gibi onlar sana vereyim kullanabildign kadar dedi yeni alana kadar onumu alsam diyorum esim gelince zaten bir yol cizicez güzel bir yatak alırım ne dersiniz sizce mantikli mı?

Bence mantikli canım

Eger satın alacak olsaydın boşver derdim ama kuzenin verecekmis bence al kullan :)

Bence mantikli canım

Eger satın alacak olsaydın boşver derdim ama kuzenin verecekmis bence al kullan :)
Sagolsun para almicak canım zamani gelince geri vericem iki cocugu var daha düşünmüyor ama baskasina verir belki kardeslerine falan temiz kullanirm besige napilirki zaten evet en iyisi onu almak o besiklerin sifirlari gereksiz pahalı ebebekte 600 civari

Sagolsun para almicak canım zamani gelince geri vericem iki cocugu var daha düşünmüyor ama baskasina verir belki kardeslerine falan temiz kullanirm besige napilirki zaten evet en iyisi onu almak o besiklerin sifirlari gereksiz pahalı ebebekte 600 civari
Evet o tarz beşikleri kısa süreliğine kullanabiliyorsun. Hem küçük olmalarından dolayı hemde bebek biraz hareketlenince tehlikeli oluyor. Sen park beşik de bakıyordun dimi?

Evet o tarz beşikleri kısa süreliğine kullanabiliyorsun. Hem küçük olmalarından dolayı hemde bebek biraz hareketlenince tehlikeli oluyor. Sen park beşik de bakıyordun dimi?
Babamiz gelene kadar idare etse yeter bana canım oda 6 ay anca
Evet park yatak düşünüyordum ama annemlerde kalicam yer imkani yok fazla onlarda büyük genelde onu alsam sifonyer almayi düşünüyorum ondan vazgecmem gerekicek kararsiz kaldim doğrusu ama o besigi alirsam dolabida olmus olucak

Babamiz gelene kadar idare etse yeter bana canım oda 6 ay anca
Evet park yatak düşünüyordum ama annemlerde kalicam yer imkani yok fazla onlarda büyük genelde onu alsam sifonyer almayi düşünüyorum ondan vazgecmem gerekicek kararsiz kaldim doğrusu ama o besigi alirsam dolabida olmus olucak

Ozaman en doğrusu bu canım, al kuzeninden beşiği eşin gelene kadar idare edersin hem yer sıkıntın da varmış...

Ozaman en doğrusu bu canım, al kuzeninden beşiği eşin gelene kadar idare edersin hem yer sıkıntın da varmış...
Aynen canim yer sıkıntisi kötü malesef neyse sonra tadını cikarir güzel bir yatak alırım bebegime sağlıklı olsun yeter ki

Kuzenimde sepet besiklerden varmış oglundan kalma 6-7 ay götürür gibi onlar sana vereyim kullanabildign kadar dedi yeni alana kadar onumu alsam diyorum esim gelince zaten bir yol cizicez güzel bir yatak alırım ne dersiniz sizce mantikli mı?
Evet mantıklı cnm belki sen alacak olsan gereksiz masraf derdim ancak yatağını alana kadar kullanabileceğin seni idare edebilecek bir ürün olur bence.

Evet mantıklı cnm belki sen alacak olsan gereksiz masraf derdim ancak yatağını alana kadar kullanabileceğin seni idare edebilecek bir ürün olur bence.
Evet canım kendim alcak olsam almam o besiklerden cidden gereksiz pahaliya satiyorlar uzun surede gitmiyor malesef

Kızlar gittiğimde kadın doğum doktoruma sorucam lakin başka bir sebepten gittiğim doktor bana ntbiotic adında probiyotik kapsül verdi hamilelikte sakınca yok dedi ancak yine de kadın doğumcuma sormadan tereddüt ettim aranizda probiyotik kapsül kullanan var mi

Selam herkese... bugün hastane odasini suslemek ve ikramlari süslemek icin alışverişe ciktim. Cok zevkli gecti. Cok tatlis seyler. Tüller cicekler kurdeleler balonlar kurdanliklar hediyeler kapi susleri sanirim hepsini tamamladim. Onlarla 1 ay ugrasirim artik tak yapistir hazirla

Topic almis basini gitmis:KK70:
Süt sağma mskinesi cok işe yarıyor kızlar memeyi kavrayamayan bebekler için
İlkinde cok kullandım ben markası medela idi
Eğer ki bu da memeyi tutamassa sıkıntı olursa alırım diye düsünüyorum
Göğüs ucu Kreme de doğum yapmadan önce baslayınca daha etkili oluyor bilginiz olsun
Canim erken derken ne kadar oncesinde baslamaliyiz

Kızlar 2 soru

1. Telsiz gerekli mi

2. Buhar makinası gerekli mi

Ben direk gereksiz derdim ama bir arkadaş satıyor buhar makinası sıfır 150 tl telsiz az kullanılmis 100 tl
Ben telsiz aldim. Buhar makinesi hic aklima gelmemisti bak

Slm anneler ben burayı keşfedene kadar oo sayfalar birikmiş okudum elimden geldiğince tabi. Bu kismetse 2. Doğumum ilki hüzünle bitti. Isallaj busefer sağlıkla dünyaya gelsin die dua ediyorum.
Süt pompası ile ilgili ben 70 gün sağmak zorunda kaldım. Hiç emzirmedim herkes sütun kesilir dedi ama kesilmedi korkmayın başta hemen gelmedi hastanelerde pompalar var güçlü elektrikli sürekli sağım yaparsanız duzenli 2.gün tamamen dolmis olur memeleriniz ben pompa ali expresten aldım yalan olmasın 10 lira gibi bi rakama sırf aman almış olayım die. Sonra sknti olunca doğumdan sonra kiraladik medela marka çok cuzi rakamlara kiralaniyor süt indimi zaten elle bile sağım yapar hale geliyorsunuz. Ama inanmazsiniz çünkü bende inananamadim en çok ali expres ten geleni kullandım çok güzel gogse oturuyordu vakum gücu iyiydi ve kısa sürede sağım yapmamı sağladı. Tabi isim felan yoj ama haftasonu resmini eklerim olmadı bakmak isteyen en azindan ne olduğunu bilir.
Aliexpress linki paylasir misin canim.

kuzum bende lr a uyeyım ındırıme gırmıstı bu ay 7 urunu 85 lıra gelıs fıyatı ıle aldım ıcınde hersey vardı masaj yagı kopugu llosyon yuz kremı pısık kremı sampuan ıkı adet guzel oldu
Canim kafani karistirmak istemem ama lr urunleri paraben dolu die biliorum. Bi arkasini oku arastir istersen

Selam herkese... bugün hastane odasini suslemek ve ikramlari süslemek icin alışverişe ciktim. Cok zevkli gecti. Cok tatlis seyler. Tüller cicekler kurdeleler balonlar kurdanliklar hediyeler kapi susleri sanirim hepsini tamamladim. Onlarla 1 ay ugrasirim artik tak yapistir hazirla
Ayy paylassana nolur. Bende herseyi kendim yapiorum. Baya bi hazirladim ama eksigim.hala var

Kızlar size bir şey danışacağım. Şimdş bebek doğduktan sonra en az 7-8 ay belki bir yaşına kadar yatak odasında yatacak. Benim yatak odam da aşırı güneş alan bir oda. Bir de uzmanlar hücre gelişimi için özellikle gece uykusunun tam karanlıkta uyunması gerektiğini tavsiye ediyorlar. Aranızda black out denilen tarzda güneşlik kullanan var mı? Yani aslında siyah olmasın ama içeriye de ışığı geçirmesin istiyorum.
Ben yatak odamda kullanıyorum blackout stor perde çok memnunum ^-^

Oktivus Oktivus
Manuel Göğüs Pompası Güçlü Bebek Meme Emme 150 ml Besleme Süt Şişeleri Göğüsler T0099 Sucking Şişe Pompalar
http://s.aliexpress.com/BbYJNBbu
(from AliExpress Android)
Pompa bu canim ama satici aynı mı onu hiç bilmiyorum malum baya 1 yıldan fazla geçti. Manuel ler tabi biraz daha ugrastirici oluyor ama zaten isalalj hepimiz sağlıkla emziricez bunlar bize bikaç saat kazandırsın diye ise ole deli paralar vermeyelim derim ben :halay:

X