2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar bugün bebegimizin erkekliğini netleştirdik ve hemen birkac bisey almak icin çıktık toker ve ebebek e girdim güzel günlerde saglikla giysin yavrum insallah ❤️
Ayy çok şık gerçekten hepsi. güle güle giydirin. üstteki ikili eşofman tarzı lacivert mavili olan alt e bebekten sanırım bende aynı rengini kızıma aldım :KK48::KK48::KK48:

Evet canım takip et bende öyle kacıncı oraya gırısım ama elım bos cıkısım esım gırer gırmez cıkalım dıyo nasıl olsa almayacaksın dıye. bı bak belkı ındırımlı bısı olur demı gorur alırım yokk

gule gule gıysın canım ben bunlara bayılıyorum kac aylık aldın

Canım gozun aydın oğlusun saglıcakla gıysın pek guzeller
Erkeklerin çoğu benzer canım almicaksan bakmaya gerek yok diyorlar malesef
6-9 aylik aldim canım ikisi 14.95ti papatyali olmasi ve yazi cezbetti bahara denk gelicek yaza falan giydirebilirm sanırım

yine çok güzel eşyalar almışsınız kızlar. Sezon değişiminden indirimli fiyatlar var

Koton baby den aldık bizse

Eklentiler

• IMG_2964.JPG
    IMG_2964.JPG
    41,3 KB · Görüntüleme: 61
Ayy çok şık gerçekten hepsi. güle güle giydirin. üstteki ikili eşofman tarzı lacivert mavili olan alt e bebekten sanırım bende aynı rengini kızıma aldım :KK48::KK48::KK48:
Evet evet çoğunluk ordan aldım bunlar az tabi yetmez ama gördükçe alicam artık güle güle giysinler insallah minnoslar

Canım ya harikasın paylaştığın bilgi için çok teşekkür ederim. Ben de abartıyor muyum bu karanlık odada uyuma fikrini diyorken msjın çok iyi oldu. Ki ben zaten ışıkta uyuyamadığım için uyku maskesi kullanıyorum ama eşimi ve bebeğimi düşünmem gerek. Gece 3 saatlerine kadar en faydalı hormon salgılanıyormuş tam karanlık ortamda. Tekrar sağolasın :)
Rica ederim:) akşam 10-11 arası ve gece 2-3 arası büyüme hormonu salgılanıyor. Bu dediğim saatlerde özellikle bebeklerin ve çocukların karanlık bir odada derin uykuda olmaları gerekiyor. Büyümelerini sağlayan hormondan faydalanmaları için. Aslında o saatlerde bizim de uykuda olmamız lazım. Çünkü büyüme hormonu büyüklerde de yağların yakımını ve metabolizmayı düzenlemeyi sağlıyor:))
Eşimin ilgi alanı ve çalışma alanı olduğu için başka soru olursa yine seve seve cevap veririm:))

Evet canım takip et bende öyle kacıncı oraya gırısım ama elım bos cıkısım esım gırer gırmez cıkalım dıyo nasıl olsa almayacaksın dıye. bı bak belkı ındırımlı bısı olur demı gorur alırım yokk

gule gule gıysın canım ben bunlara bayılıyorum kac aylık aldın

Canım gozun aydın oğlusun saglıcakla gıysın pek guzeller
tsekkur ederız teyzesı ınsallah

Yekta ismi de güzel.
İbrahim olursa da dedelere büyük jest olur.
Ben çok büyüklerin ismini koyma taraftarı değilim ama bu durum büyükleri pek mutlu ediyor
artık bılmıyorum ne yapacagım aslında babamın adı olsa sadece dusunmem ama kayınbabam oyle bır babalık yapmadı bıze adını verıp onu ıyıce sımartmak da ıstemıyorum ne yalan soyleyım arada derede kaladım

Kuzenimde sepet besiklerden varmış oglundan kalma 6-7 ay götürür gibi onlar sana vereyim kullanabildign kadar dedi yeni alana kadar onumu alsam diyorum esim gelince zaten bir yol cizicez güzel bir yatak alırım ne dersiniz sizce mantikli mı?

X