2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kuzum bende lr a uyeyım ındırıme gırmıstı bu ay 7 urunu 85 lıra gelıs fıyatı ıle aldım ıcınde hersey vardı masaj yagı kopugu llosyon yuz kremı pısık kremı sampuan ıkı adet guzel oldu
Güzel günlerde sağlıkla kullan canım kuzumu bıcı bıcı yaptirdigim gunlerin hayali bile güzel benim için

Erkege mavi kiza pembe etiketlemesini sevmiyorum o yuzden skinti yasiyoruz:olamaz:
Cnm bende sevmiyorum ama tercih o kadar kısıtlı ki.. mağazaya gidiyorsun 3 renk ağırlıklı mavi pembe krem yani unisex diyince sanki bir tek krem oluyor. ben benim kıza mavili lacivertli erkek reyonundan kıyafetler aldım valla :KK48: ama gönül isterdi ki yeşil turuncu kırmızı kahve vs çeşit olsun

Hamileligimin zannediyorum 3. ayinda sezon sonu mothercare internet sitesinde sahane indirimler ve kiyafetler vardi fakat tek bi sey kalmamisti. Indirim zamaninda aninda almak gerekiyor galiba. Her ayin ortasinda indirimi oluyor mu mothercare in. Herkes cekirge surusu gibi talan etmisti ben de o cekirge surusune dahil olnak istiyorum :)

Genelde 14-15-16 sı gibi indirim oluyor bir kaç gün öncesinden soruyorum magazaya kızlara şu gün indirime girecek diyorlar

Bu hafta da takip edecegim haber verebilirim yakaladıgımda

İndirim zamanı bir sey kalmıyor evet bu yüZden işlek mağazalara gitmiyorum mesela ben ist anadolu yakasındayım burda brandium avm var çok tenha orda buluyorum aradıklarımı
Maltepe park avm gittigimde asla bulamıyorum bitiyor

Evet canım oğluma bir adaş gelecek demek :)
bende omer yekta omer asaf arası gıdıp gelıyorum hamıle kalmadan once dıyordum ama esım hepsını sen secmıs oluyorsun dıyor bılmıyorum hevesımı kırdı bırde ıkımızınde baba adı ıbrahım ıbrahım olsun dıyorlar ıbrahım asaf mı olsa dıyorum

canım ay ortası ındırımlerı magazalarda var degıl mı onlıne degıl yanı sadece ona gore bakayım bende

Mağazalarda var
Online da daha sık indirim var ama beden sorunum oluyor yada kısın ince giysiler oluyor mesela bu yüzden magazadan takip ediyorum

Trendyolda mothercare badylerini getiriryor cok uyguna
Hatta geçen hafta kız kardeşim 2 yaş 5li kısa kol badyleri 55.90 a aldı

Ya kızlar ben bugün bir heves kendime hamile pantolunu almaya lcw ye gittim. Ancak kumaş pantolon vardı 1 çeşit 2 farklı renk fakat dar paça :KK43: ee bütün gün işte dar paça giyemem bacaklarım şişiyor malum bol paça kumaş pantolon bulamadım acaba benim gittiğim mağazada mı yoktu. Elim boş döndüm valla. Alanlar yazabilir mi? yarin küçük hamile dükkanlarını gezmeyi düşünüyorum çarşı da artık..
Canım lcw pantalonları bende tercıh edemedım cunku ben normaldede dar ve yapısan seyler gıyemem sımdı ıyıce daralırım gebeye gıttım bayıldım ama rahat 1 tane aldım ıdare edıyo zaten raporda alırsam işe dogru duzgun gelmeuecm artık ordan eşortman aldım onla da ıdare ederım. son zamanlarımı evde gecırıcem gıbı

Sampuan ne kullanicaksiniz kızlar ben Friendly almayi düşünüyorum ama oda magazalarda yok sitelerinde var ebebekte vardı sitedende kaldirmislar civilde var iki cesit simdi baktım indirime girmiş alsammi acaba dalin aldim 750lilik ama onu oyuncaklari vs gibi seyleri yikarim diye aldım

http://www.civilim.com/friendly-organic-bebek-sampuan-400-ml-fr1604
http://www.civilim.com/friendly-organik-bebek-sampuani-yulaf-400-ml-fr1758
ben cok arastırmadım ama unı baby de sls ve dıgelerı yok dıyo :KK70: ona bakıyorsun demı köpürmesede olur köpürecek diye nelerı koyuyorlar ıcıne resmen bırını ınceledım bılgısınde üreme sisteminde sıkıntılar oluşturur dıyor bızımkılerde bıle var ay kızlar iyiki kaldık valla

Mağazalarda var
Online da daha sık indirim var ama beden sorunum oluyor yada kısın ince giysiler oluyor mesela bu yüzden magazadan takip ediyorum

Trendyolda mothercare badylerini getiriryor cok uyguna
Hatta geçen hafta kız kardeşim 2 yaş 5li kısa kol badyleri 55.90 a aldı
dogrudur canım bende trendyolda goruyorum ama magazalarına hıc denk gelmedım bakayım ınsallaj

ben cok arastırmadım ama unı baby de sls ve dıgelerı yok dıyo :KK70: ona bakıyorsun demı köpürmesede olur köpürecek diye nelerı koyuyorlar ıcıne resmen bırını ınceledım bılgısınde üreme sisteminde sıkıntılar oluşturur dıyor bızımkılerde bıle var ay kızlar iyiki kaldık valla
Bebek seylerinde bu kadar katkı maddesine ne gerek var iste küçükten başlıyorlar iyi arastirmak lazım bir daha bakayım su friendlynin icerigine almadim daha canım

Cnm bende sevmiyorum ama tercih o kadar kısıtlı ki.. mağazaya gidiyorsun 3 renk ağırlıklı mavi pembe krem yani unisex diyince sanki bir tek krem oluyor. ben benim kıza mavili lacivertli erkek reyonundan kıyafetler aldım valla :KK48: ama gönül isterdi ki yeşil turuncu kırmızı kahve vs çeşit olsun

gri lacivert siyah beyaz cogunlukla aldiklarim buyuk adam kiyafetleri aliyosun cocuga diyolar:olamaz: sevmiyorum cicili bicili seyleri tarz ve zevk meselesi iste herkes farkli oluyo

Uni baby yenidoğan köpüğü hariç diğer unibaby şampuanları göz yakıyor bilginiz olsun

X