2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Mermersahi varsa gerisi teferruattir :KK70:
Ben baya erken basladim galiba alisverise canim :)
Ama artik zaman giderek yaklasiyor ve cabuk geciyor sen de ufak ufak baslarsin.
Bebise alisveris yapmak o kadar zevkli ki bir tadina varsan devami gelecek emin ol :))

Valla ben cogu seyi unisex alirim demistim ki ben de gordukce dayanamiyorum mavisleri :) Zaten tum seylerde ufak ta olsa kiz erkek ayrimi yapilabilecek detaylar oluyor, unisex almak ta oyle kolay is degil :)
Buyuk parcalari unisex alsam yeter.

Hos yas 38 ikinciye cesaret eder miyim bilmiyorum bunu zor bulduk zaten unisex fln hikaye :)
O yuzden bakalim allah ne nasip edecek. Bir kere o duyguyu tadalim esimle bir tane olsun saglikli hayirli olsun yeter
O tada varmaktan korkuyorum tutamam kendimi :KK70: şaka bir yana artık başlayacağım canım ufak ufak. Sonra aldıklarımı seyredeceğim :KK70:

Eklentiler

• mGENOKIUCNT8120GRI_1.jpg
    mGENOKIUCNT8120GRI_1.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 35
Simdi baktimda fiyat nerdeyse iki kati :) boyutu biraz ufak sanki bide o ustundeki aparatlar kullanilmiyo bide onlari kaldirip koycak yer lazim alt degistirme aparatini nere kaldirsam diye dusunuyorum simdiden :KK43:
N11de 640 lira canım çok değil sanki
Keşke 4 yıl önce alsaydım e bebekte 350 liraydı ama oğluma dandik bir beşik hediye gelmişti mecbur kullandık

Bende sırt çantası alıcam begendigim birkac model var arasından secicem yakından inceleyip :anneadayı:

N11de 640 lira canım çok değil sanki
Keşke 4 yıl önce alsaydım e bebekte 350 liraydı ama oğluma dandik bir beşik hediye gelmişti mecbur kullandık

640 iyiymis ben sen soylediginde bakinca 900 1000 fiyatlar gordum :) ileriye donuk dusunup almak lazim iste herseyi ama hediye gelince mecbur kullanio insan buyuk esyalari bunda gonlunce alirsin insallah :)

X