2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar bir sorum var

Şimdi süt pompamız var diyelim

Ama bebetomuz da emiyor sutumuz bol diye extra dan sagiyoruz diyelim.

Ee sonra o sütü biberonla verince çocuk memeden soğumaz mi yoksa bu şehir efsanesi mi?

yok canım soğumaz
Bebek atakları diye bir şey var her ay nasıl karnımızda şimdi aynı şeyleri yaşıyorlar doğdukları zaman da öyle olacak mesela 4. Ay sebepsiz yere meme istemeyecek zorla emecek falan..

Vayyyy şimdi anladım teknoloji güzel şeymiş :) o zaman dr Browns yeni dofan biberonu indirim kovalayim :) bi de süt sagma.işine bakiniyim biraz :)

KIZIMDa ebeler istesen de sen bunu doyurmazsın çok zorda kaldığında mama ver demişti günse 1 kez 30 cc veriyordum bazen dr browns ile hiç emmeme gibi sorun yaşamadık

Ya kızlar ben bugün bir heves kendime hamile pantolunu almaya lcw ye gittim. Ancak kumaş pantolon vardı 1 çeşit 2 farklı renk fakat dar paça :KK43: ee bütün gün işte dar paça giyemem bacaklarım şişiyor malum bol paça kumaş pantolon bulamadım acaba benim gittiğim mağazada mı yoktu. Elim boş döndüm valla. Alanlar yazabilir mi? yarin küçük hamile dükkanlarını gezmeyi düşünüyorum çarşı da artık..

Ya kızlar ben bugün bir heves kendime hamile pantolunu almaya lcw ye gittim. Ancak kumaş pantolon vardı 1 çeşit 2 farklı renk fakat dar paça :KK43: ee bütün gün işte dar paça giyemem bacaklarım şişiyor malum bol paça kumaş pantolon bulamadım acaba benim gittiğim mağazada mı yoktu. Elim boş döndüm valla. Alanlar yazabilir mi? yarin küçük hamile dükkanlarını gezmeyi düşünüyorum çarşı da artık..
Ben lcwden bol kumas pantolon aldim aslinda kumas değil tamda nasıl tarif edeyim yazlik işte alalı baya oldu belki kalmamistir sitesinden bak birde canim magazalardan daha cok sey oluyor orda

Dr browns 120 cc biberon 38 den 30 a düşmüş e bebekte bilginiz olsn almak isteyenler için ben mağazasındsn aldım

S selifor canın o park beşiğin marka modelini al mağzalarda daha uyguna alabileceğini düşünüyorum sanki biraz pahalı geldi bana
Sarachane diyorlar sanırım oraya bakıcam canım arabyida ordan düşünüyorum gittigim hastanede yakın baya bakalım nerde nasibim varsa

Kızlar 10 gün önce internetten aldığım emziği bugün elime alıp tekrar kutusunu incelemek istedim bir de ne göreyim üretim tarihi 2011 son kullanma tarihi 2013 düşünebiliyor musunuz 5 sene öncesi yani. o silikondan ne hayır gelir. Çok üzüldüm farketmeden kullanabilirdim de ve verdiğim 40 liraya da acıdım açıkçası. Aman sizde dikkatli olun son kullanma tarihine bakin emzik ve biberon uclarinizin ...

Kızlar 10 gün önce internetten aldığım emziği bugün elime alıp tekrar kutusunu incelemek istedim bir de ne göreyim üretim tarihi 2011 son kullanma tarihi 2013 düşünebiliyor musunuz 5 sene öncesi yani. o silikondan ne hayır gelir. Çok üzüldüm farketmeden kullanabilirdim de ve verdiğim 40 liraya da acıdım açıkçası. Aman sizde dikkatli olun son kullanma tarihine bakin emzik ve biberon uclarinizin ...
Hangi markaydi canım

S selifor Ya canım ben siteden alamıyorum pantolonları çünkü alt kısmım her pantalon olmuyor illa denemem gerekiyor. Başka mağazalara da bakayım en iyisi
Siteden al diye degil hemde canım orda begendigin ürünün magaza stoklarna bakabiliyorsun hangi magazada var falan ondan dedim

X