2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

B Belkibiumut
Benim yengem 3. Develetrw doğurdu diğerlerini özelde yaptığına pişman
Kızımı 4 sene önce özelde doğurdum 450 tl ödedim şimdi 2500 tl ödeyeceğim ama özel sigortam var o keşılıyor yoksa ağrıyı sızıntı ben çekeceğim üstüne para vermek koyardı

Birde ben tekrar kızım olcagi icin aslında herseyi var. Kullanmak nasip olmadıgi için yıkanmış ütülü duruyor. Sadece ay farkında dolayı biraz kışlık olanlara mi baksam diyorum. Mesela varsa tecrübeli annelerimiz bu havlu tulumlar çıkmış carters ta bayıldım şimdi sezon tabi uçuk fiyatlar ama iner onlar biz dogurasiya ole tulum lar giydirilirmi daha sıcak olması için

Rabbim bunu sağlıkla kucağına Almayı nasip eder inşallah. Doya doya emzirir giydirirsin.
Kış olduğu için ne kadar sıcak o kadar iyi ama evin aşırı ışınından bir ev ise bizim öyle mesela aşırı kalın giydirilmiyor. Dışarı çıkarken falan gitsirwbilşeain tabi

Rabbim bunu sağlıkla kucağına Almayı nasip eder inşallah. Doya doya emzirir giydirirsin.
Kış olduğu için ne kadar sıcak o kadar iyi ama evin aşırı ışınından bir ev ise bizim öyle mesela aşırı kalın giydirilmiyor. Dışarı çıkarken falan gitsirwbilşeain tabi
Aminn ısalalh hepimiz sağlıkla alalım kucağımiza. Yaa aslında tabi doğal gazlı ama ben kendimde havlu pijama çok severim ondan heralde bi elim gidiyor onlara. Kendim kansızim genel olarak üşürüm oda üşür die düşünüyorum sanırım :)

Aminn ısalalh hepimiz sağlıkla alalım kucağımiza. Yaa aslında tabi doğal gazlı ama ben kendimde havlu pijama çok severim ondan heralde bi elim gidiyor onlara. Kendim kansızim genel olarak üşürüm oda üşür die düşünüyorum sanırım :)

beğeniyorsan al gitsin mutlaka giyer olmadı giydiği gün banyo yaptığı güne denk getirirsin üşütmez giyilmez olur mu ?

Ev çift kat değilse telsiz çok gerekli değil .
Evde misafir olduğunda seslerini çekiyor misafir yokken zaten ev çok gürültü olmayacağı için çıt sesini duyacaksın.

Buhar makinesi de kışın Doğum yapacağız bu nedenle bi nem sorunu oluyor ben almıştım
Hatta listenize bide otri bebe tarzında bir şeyde ekleyin. Ufacık bir burun tıkanmasında işe çok yarıyor

Aynen benim listede otri bebe var
Çoğunluk buhar makinasına olumlu yorum yaptı ya ben de ciddi ciddi dusunelim o zamn

150 tl ymis inşallah iyidir :)

Weweel kullanıyorum ben e bebekten almıştım o zaman apar topar güzel çıktı.

Bu da wewell aynısı mı acaba

Şu 150 tl ye satacak hiç açılmamis kullanmamıs garanti de devam ediyormuş

IMG-20170908-WA0014.jpg

Kızlar bir sorum var

Şimdi süt pompamız var diyelim

Ama bebetomuz da emiyor sutumuz bol diye extra dan sagiyoruz diyelim.

Ee sonra o sütü biberonla verince çocuk memeden soğumaz mi yoksa bu şehir efsanesi mi?

Kızlar bir sorum var

Ee sonra o sütü biberonla verince çocuk memeden soğumaz mi yoksa bu şehir efsanesi mi?
Ben de senin gibi düşünüyordum canım ama çevremde gördüğüm kadarıyla bir sıkıntı olmuyor. Bazı Instagram sayfalarında şöyle yapmayın böyle yapmayın ,meme reddi vs çok okudum. Doğrudur yaşayanlar vardır mutlaka o durumları . Ama galiba çocuğa göre değişiyor herşey

Cnn yazdıysan kaçırdım nerden aldın süt pompasını kaça aldın ve hangi marka :)

Babymall magazasinda indirimi vardi 197 lansinoh marka ama internet sayfasinda tukenmis hangi sehirdesiniz izmirde bugun acilisi vardi izmirde olan arkadaslar guzel indirimler yakalayabilir bugun

B Belkibiumut
Benim yengem 3. Develetrw doğurdu diğerlerini özelde yaptığına pişman
Kızımı 4 sene önce özelde doğurdum 450 tl ödedim şimdi 2500 tl ödeyeceğim ama özel sigortam var o keşılıyor yoksa ağrıyı sızıntı ben çekeceğim üstüne para vermek koyardı

sezeryanmi olucak normalmi bide hangi sehirdesiniz

Kızlar bir sorum var

Onun sebebi eskiden biberonlardan fazla sut geldigi icin bebek ona alisip memeden yavas yavas cekmek istemedigi icindi simdiki biberonlar anne memesi gibi azar azar veriyo sutu bebegin emisine gore o yuzden iyi bi biberonla skinti olmuyomus oyle diyorlarr :)

Onun sebebi eskiden biberonlardan fazla sut geldigi icin bebek ona alisip memeden yavas yavas cekmek istemedigi icindi simdiki biberonlar anne memesi gibi azar azar veriyo sutu bebegin emisine gore o yuzden iyi bi biberonla skinti olmuyomus oyle diyorlarr :)

Vayyyy şimdi anladım teknoloji güzel şeymiş :) o zaman dr Browns yeni dofan biberonu indirim kovalayim :) bi de süt sagma.işine bakiniyim biraz :)

Babymall magazasinda indirimi vardi 197 lansinoh marka ama internet sayfasinda tukenmis hangi sehirdesiniz izmirde bugun acilisi vardi izmirde olan arkadaslar guzel indirimler yakalayabilir bugun
otomatik aldın değil mi çok uygun almışsın güle güle kullan ben istanbuldayım şans işi bu indirimi yakalamak işte :)

X