2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

otomatik aldın değil mi çok uygun almışsın güle güle kullan ben istanbuldayım şans işi bu indirimi yakalamak işte :)

Evet hem elektrikli hem pilli cift pompali dun aksam denedim baktim seside cok degil bikac asamali cekimi var sutle nasil olur bilemiyorum ama ilk izlenimim gayet guzel :)

Merhaba ^-^ Konuyu dün keşfettim. Bütün sayfaları okudum henüz birşeyler almaya başlamasam da ne alabileceğime dair fikir oluştu ^-^ 12 gün sonra cinsiyetini öğreneceğim inşaallah :) Artık bir dahaki ay nasipse ben de bebeğime tatlı tatlı kıyafetler alabileceğim ^-^ Çok özendim benim de ilk bebeğim olacak inşaallah çok heyecanlıyım :)

Merhaba ^-^ Konuyu dün keşfettim. Bütün sayfaları okudum henüz birşeyler almaya başlamasam da ne alabileceğime dair fikir oluştu ^-^ 12 gün sonra cinsiyetini öğreneceğim inşaallah :) Artık bir dahaki ay nasipse ben de bebeğime tatlı tatlı kıyafetler alabileceğim ^-^ Çok özendim benim de ilk bebeğim olacak inşaallah çok heyecanlıyım :)

Saglikla kucagina alirsin insallah :)

Senin de hayirli olsun canim hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah

Bugün anne & baba olarak kudurduk bir sürü şey aldık...

Merdiven gibi olan arkadaki çiçeğe şeker takacağız.

Eklentiler

• IMG_2931.JPG
    IMG_2931.JPG
    53 KB · Görüntüleme: 73
Ay.en canım. Mutlaka denk gelir :)

Ben de her aya bir şeyler alayım Diyorum

Son aylara bebek arabası ve park yatak var tabii indirim.denk gelirse beklemem de bakalım :)
Bende öyle dedim ama görüp begenince kıyafet konusunda özellikle tutamiyorum kendimi yerin varsa gördüğün gibi indirimi almak en güzeli canım zaman hızlı geçiyor yarisini aştık bile

X