2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Pendik ne zaman aciliyomus belli mi? Soyle bi 2 ay sonra fln acilsa diyorum kendi adima rahatlasak da oyun halisi, mama sandalyesi, donence fln hepsini birden aliversem :)
Canım benim tahminim Aralık sonu ama o tarafa hiç gidemedik bakamadım dolayısıyla. Ocak ortası da olabilir :) şubata kalmaz ama ilan astıklarına göre

Canım dönence ben alacaktım ancak park yatak alınca onun üzerinde çok güzel müzikli titreşimli ışıklı dönencesi de olduğu için ekstra almadım. Ama alsaydım tiny love , chicco , fisher price in dönencelerine bayılmıştım onlardan alırdım. Dediğin gibi dönenceyi de istemezsen calistirmazsin. gece lambası vazifesi de görüyor müzik sesi de var projektörü de var sonuçta. Oyun halisini da 3. aya girmesini bekle derim genelde hediye olarak götürülen şeylerden biridir. Hediye gelme ihtimali çok fazla yani :) Gelmezse bir tanesini alırsın piyanolular gerçekten güzel :)
Park yatak ne almıştın canım ben iade ettim aldığımı da yeniden arayıştayım

Kızlar ben bebeğime Bi battaniye örmek istiyorum ama pek örgü bilmiyorum düz basit şeyleri biliyorum sadece. bana önerebileceğiniz örnekler var mı acaba

Kızlar ben bebeğime Bi battaniye örmek istiyorum ama pek örgü bilmiyorum düz basit şeyleri biliyorum sadece. bana önerebileceğiniz örnekler var mı acaba

Canım kadife ipler var cok guzel yumusacik onlarla dumduzde orsen guzel olur kucuk kareler seklinde duz ters yapabilirsin youtube da bissuru videolar var ordan kendine uygun bisey bulabilirsin

Efsane cuma indiriminde babycim markaninki 70 lirayami ne dusmustu guya sora 99 mu ne yaptilar gicik oldum almadim :)) sozzynin corap ve bilekliklerinden aldim cingirakli sanirim bi bakim onun sesine tahammul edebilcemmi ona gore bakicam :) ama cok sevimlilerrrrr

Onlardan bana arkadaş almış çok güzel öyle çok sesli degil:)

Dediklerin şu an elzem değil nasılsa canım bekle bak ben öyle yapıyorum :)
Zaten yok acele etmiyorum. 2-3 ay sikisik oluruz cunku dogum masraflari vs eklenince.
O yuzden umarim pendik cabuk acilmaz diye duaciyim :) eger 2-3 ay sabrederlerse bu saydigim buyuk parcalari oradan alip nispeten karda olmak istiyorum. Eninde sonunda alinacak seyler cunku

Efsane cuma indiriminde babycim markaninki 70 lirayami ne dusmustu guya sora 99 mu ne yaptilar gicik oldum almadim :)) sozzynin corap ve bilekliklerinden aldim cingirakli sanirim bi bakim onun sesine tahammul edebilcemmi ona gore bakicam :) ama cok sevimlilerrrrr
Onun kendine anca yeten bi sesi var canım renkleri de süper tam bebeklik :)

Efsane cuma bana yaramadı ya ürün arızalı geldi..

X