2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben de seninkine bayildim cok kibar. Fiyat sahaneymis yalniz

Blackbluee1 burası alışveriş topiğimiz. Başından itibaren bir göz atarsan beşik, bez, biberon vs gibi konularda araştırmalarımızı, aldıklarımızı paylaştık. Daha vaktin var, çok güzel bir liste yapabilirsin :) sağlıkla gelsin bebeğin :)

Bakmaya çalıştım ama baya ilerlemiş. Bulamadım ki

Evet mantıklı inşallah güle güle buyur içinde sağlıkla kullanır.
Ne kadara mâl oldu peki

Bizde teşekkür ederiz :) Bende dün görünce hemen aldım :) aslında bu çarşafların bebek boyunun da lastikli olanı çıksa harika olur netten baktım var ama bizim yatağa uymuyor :)

Canim benim lcwdan aldigim carsafi lastikli seninkide öyledir muhtemelen farkli olcagini sanmam

Evet mantıklı inşallah güle güle buyur içinde sağlıkla kullanır.
Ne kadara mâl oldu peki

İkea şifonyer 900
İkea dolap 350
Çilek beşik ve ortopedik yaylı yatak 840(burada pazarlık var)

Uyku seti almayacağım yorgan hemen hemen iki yaşına kullanılmıyor diye
Lastikli çarşaf lcw çok çok ucuz 15
Süs bulut yastık 25
Yan korumalık alacağım ama henüz karar veremedim

Iyiymis canim fiyatları gile güle kullan :)

Iyiymis canim fiyatları gile güle kullan :)
Canım daha vaktin çok. Acele etmeden, fiyat araştırması yaparak ve indirimleri bekleyerek yap alışverişini.
Ben de listemi yazayım aklımdakileri.
Bez prima premium 1-2
Islak mendil unibaby yenidoğan pamuk
Kuru pamuk
Biberon avent cam
Süt sağma avent
Emzik avent
Bakım ürünleri mustela
Bebek arabası henüz almadım ama chicco lite way 2
Ana kucağı peg prego bu ablamdan geldi
Giyimde pamuklu ürünler
Ateş ölçer henüz almadım braun ya da omron kulaktan düşünüyorum
Küvet babyjem katlanır küvet

Ay kızlar akşam akşam moralim bozuldu hepsiburada dan park yatak aldık geçen hafta eşimin vardiyası uygun değildi sonra ben hasta oldum bugün kurmak için açtık uzun kenarında kilitlerinde sıkıntı var .. siteye baktım bugün 15.gün olmuş..iade değişim süresi de 14 günmüş. işle alakalı kafam doluydu bunu atlamışım şimdi ne yapacağım bilmiyorum.

hangi marka aldınız ki? Bence satıcı mağazaya ulaş durumu anlat belki kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…