2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Amiiinn insallah canim bugun kargoya vericeklerdi olmadi yarin verirler galiba bende mevlid icin yaptirdim yanina twsbih aldim bide lokum seker kutusu artik oldugu kadar

Valla skintili isler benim dogum yapicagim hastanede sunum yapilcak bir masa bile yokk :)) Tohum bombasi siparis verdim kese icinde suslicem ikramlik biseyler falan koycam tamamdir

Canim bu arada benim yaptirdigim bundan

ayy çok güzel görünüyor
harika hepside super :)
allahim bebeğini kucağına gostersin inşallah

Amiiiinn insallah cumlemizin
Genel fiyati 3 lira tanesi ama saolsun biri 2.5 tan yapti eger dusunursen ona yonlendiririm seni benimkiler gelsinde bi bakalim nasil saglammi duzgunmu ona gore sende siparis verirsin :)

Canim medicanadami yapican sende kapi susu veriyolar ama bebek kuvozunde tul filan yok
Sendemi orda yapacaksin canim ben bi gittim oraya serum yedim bazi kapilarda vardi bazisinda yoktu.acaba kendileri direk takiyormu simdi onlara guvenip almazsam kuru kuru kalirmiki onemli bisi degil ama heves iste

Sendemi orda yapacaksin canim ben bi gittim oraya serum yedim bazi kapilarda vardi bazisinda yoktu.acaba kendileri direk takiyormu simdi onlara guvenip almazsam kuru kuru kalirmiki onemli bisi degil ama heves iste

Evet cnm orda yapicam 15 gun once kuzenim orda yapti verdiklerini kapi susunu ordan gordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…