2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ay iyiymis canim ozaman. Bu arada gozu aydin nasil memnun kalmismi canim sen begendinmi ilgi alaka nasilmis

Canim benim yengemde orda yapti kuzenimin ikinci dogumu orda hastane doktoru diil bizimki disardan geliyo ilgi alaka icin pek sey yapamicam diger yengem bayindirda dogum yapmisti bebegi surekli hemsireler gelip altini sunu bunu kontrol ediyodu burda oyle bisey yok anladigim kadariyla kendin ilgileniyosun fiyat olarak uygun olmazsa sahsen tercih etmem

Amiiiinn insallah cumlemizin
Genel fiyati 3 lira tanesi ama saolsun biri 2.5 tan yapti eger dusunursen ona yonlendiririm seni benimkiler gelsinde bi bakalim nasil saglammi duzgunmu ona gore sende siparis verirsin :)
fiyatı çok iyiymiş bende buralarda sorayim yine haberleşiriz canım benim coook teşekkür ederim

Ben aldım bu

Underbust Korse Zayıflama Vücut Şekillendirici Göbek Bel Eğitmen Korse Kadınlar Egzersiz Karın Fat Burner Çelik Kemikli Korse Cincher Üst
http://s.aliexpress.com/RRrEFvaQ
(from AliExpress Android)
Uff çok sıkıcı bir şeye benziyor ya nasıl takacaksın bunu benim gözüm yemedi hic sling var ya çocuğu taşıdığımız onun da sıktığı için göbeğe iyi geldiği söyleniyor ne derece doğru bilmem ama daha rahat esnek kumaşlar yok mu ki

Ayyy takcam inşaallah :)

Sling var benim ama bi işe yaramaz o bence göbek anlamında :)

bende bu aksam baktım korse internetten karar veremedim ... birde avmlere bakayim kesinlikle almak istiyorum..
sezeryan olduğu icin kilot şeklinde olan giyemem arkadaslar sizinki gibi belden takistirmali alirim bende....
diyet guruplarına girerim artı leslie yaparak form da kalırım hayirlisi ile dogum yaptıktan sonra bebislerimizi sağlıkla kucagimiza aliriz inşallah
buarada 13 buçuk kilo aldim

Teşekkür ederim canım. havlu seti derken ben daha bebek havlusu almadım da bornozda istemiyorum havlu olarak bambu yada pamuk ne aldınız?

Arkadaşlar bugün bebek için son ıvır zivirları alayim diyorum. biberon temizleyici alt açma bezi alt değiştirme için pufidik birşey göğüs pedi fln. bunları eczane haricinde tamamını nerelerde bulabilirim kipa da fln var mıdır ?

Birde ben bebek odasına şifonyer almadım hic alt degsitirebilecegim alan yok yatak ve koltuk haricinde alt açma ünitesi alsam mı yoksa şifonyer mi alsam yoksa kullanmadığım bir masam var onu odasına koyup onun üzerinde mı halletsem çok kararsın kaldım ya

Sahsi fikrim oyle sifonyerlerde falan alt degistirme mantigi bana sacma geliyo alt degistirme bezini koydugum her yer benim icin alt değiştirme alanidir :)) biz ince ve uygun boyutlarda yastik gibi bisey dikip hazirladik annemle evde alt degistirmeye kullanmak icin oyle bisey yapabilirsin istersen

Diger urunleride eczaneye gerek yok bebek magazalarindada bulabilirsin nettende alabilirsin biberon temizleme dedigin su deterjanlarmi yoksa firca filanmi bana kaynar suda beklet dediler oyle yaptim :)

Hepsini alacağın yakinda bebek mağazası var mı

E bebek
Civil
Mini city avm
Baby mall tarzı

Alt değiştirme ünitesi bana saçma geliyor ne olacak ki her yerde değiştirsem

Park yatak ile verdiler onu bile takmadim aşırı gereksiz geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…